ANIMAL TECH
Termín a místo 12. - 15. 05. 2019, Výstaviště Brno
Doprovodný program
neděle 12.05.2019
pondělí 13.05.2019
09:30 - 17:30

Pavilon F přízemí / Kolbiště

Jezdecký program a ukázky využití koní

9.30–9.45 Chovatelská přehlídka shetlandští hřebci a klisny
9.45–9.55 Chovatelská přehlídka fjordský kůň
9.55–10.00 Chovatelská přehlídka fríský kůň
10.00–10.10 Chovatelská přehlídka chladnokrevné klisny
10.10–10.15 Chovatelská přehlídka welsh pony
10.15–10.25 Chovatelská přehlídka shire
10.25–10.35 Chovatelská přehlídka minihorse
10.35–10.50 Chovatelská přehlídka Shagya arab
10.50–11.00 Chovatelská přehlídka chladnokrevní hřebci
11.00–11.10 Chovatelská přehlídka lusitano
11.10–11.20 Chovatelská přehlídka starokladrubští koně
11.20–11.30 Chovatelská přehlídka osli pana Kováře
11.30–11.40 Komunikace s koněm Petra Paul
11.40–11.50 Freestyle Western
11.50–11.55 Spřežení a dostavník
11.55–12.00 Welsh pony v zápřeži
12.00–12.15 Anatomie - kosti a svaly ve volnosti
12.15–12.25 Předvedení chladnokrevných spřežení
12.25–12.30 Jezdecká ukázka fríský kůň Jana Rychtecká a Knaap Van De Pluum
12.30–12.35 Ukázka spřežení hafling v dožínkovém stylu
12.35–12.45 Skoková ukázka plemene minihorse
12.45–12.55 NH Kladruby ukázka barokního „PAS DE DEUX“ v kostýmech a dámském sedle
12.55–13.05 Chladnokrevní koně - práce s kládou
13.05–13.45 Extreme Trail a Cowboy Race
13.45–13.55 Voltižní ukázka - TJ Lucky Drásov
13.55–14.00 Jezdecká ukázka koní plemene lusitano – Petra Škrabalová
14.00–14.35 Jezdecké vystoupení Jízdní policie Brno
14.35–14.45 Čtverylka Kinských koní
14.45–14.55 Předvedení trojnásobné vítězky Velké pardubické Orphee des Blins
14.55–15.05 NH Kladruby čtyřspřeží starokladrubských hřebců
15.05–15.30 Working Equitation
15.30–15.40 Sněhurka a sedm trpaslíků - paravoltiž
15.40–16.00 Ukázka westernových disciplín
16.00–16.10 Předvedení trojnásobné vítězky Velké pardubické Orphee des Blins
16.10–16.15 Parawestern - Reining ukázka
16.15–16.25 Freestyle Western
16.25–16.40 Pushball a fjordští koně
16.40–16.50 Drezurní vystoupení Pavla Rubíčková a Centauro dos Reis
16.50–17.00 Předvedení plemene minihorse v zápřahu
17.00–17.10 Jezdecká ukázka fríský kůň Jan Vávra a Jeroen Van Stal Jaegerhof

úterý 14.05.2019
09:30 - 17:00

Pavilon F přízemí / Kolbiště

Chovatelské ukázky plemen koní

9.30–9.35 Chovatelská přehlídka fríský kůň
9.35–9.45 Chovatelská přehlídka chladnokrevné klisny
9.45–9.55 Chovatelská přehlídka shire a irský cob
9.55–10.05 Chovatelská přehlídka hafling
10.05–10.20 Chovatelská přehlídka shetlandští hřebci a klisny
10.20–10.25 Chovatelská přehlídka fjordský kůň
10.25–10.35 Chovatelská přehlídka chladnokrevní hřebci
10.35–10.40 Chovatelská přehlídka osli pana Kováře
10.40–10.50 Chovatelská přehlídka lusitano
10.50–10.55 Chovatelská přehlídka osli Zoochov Kružberk
10.55–11.10 Chovatelská přehlídka Shagya arab
11.10–11.15 Chovatelská přehlídka starokladrubský kůň
11.15–11.25 Chovatelská přehlídka welsh pony
11.25–11.35 Chovatelská přehlídka minihorse
11.35–11.40 Parawestern - Reining ukázka
11:40–12:00 Working Equitation
12.00–12.10 Skoková ukázka plemene minihorse
12.10–12.20 Jezdecká ukázka fríský kůň Jan Vávra a Jeroen Van Stal Jaegerhof
12.20–12.30 Freestyle Western
12.30–12.40 Chladnokrevní koně - práce s kládou
12.40–12.45 NH Kladruby čtyřspřeží starokladrubských hřebců
12.45–12.55 Čtverylka fjordských koní
12.55–13.05 Freestyle Western
13.05–13.45 Extreme Trail a Cowboy Race
13.45–13.50 Předvedení trojnásobné vítězky Velké pardubické Orphee des Blins
13.50–14.00 Voltižní ukázka - TJ Lucky Drásov
14.00–14.30 Ukázka hry koňské pólo
14.30–14.40 Čtverylka Kinských koní
14.40–15.00 Horse Emergency – koňská záchranka
15.00–15.10 Drezurní vystoupení Pavla Rubíčková a Destino dos Pardinhos
15.10–15.20 Welsh pony v zápřeži
15.20–15.30 Předvedení plemene minihorse v zápřahu
15.30–15.40 Ukázka spřežení hafling v dožínkovém stylu
15.40–15.50 NH Kladruby ukázka barokního „PAS DE DEUX“ v kostýmech a dámském sedle
15.50–16.00 Freestyle Western
16.00–16.05 Předvedení trojnásobné vítězky Velké pardubické Orphee des Blins
16.05–16.15 Ukázka chladnokrevných spřežení
16.15–16.30 Anatomie - kosti a svaly v pohybu
16.30–16.35 Jezdecká ukázka fríský kůň Jana Rychtecká a Knaap Van De Pluum
16.35–16.40 Dostavník a sdružení Šemík
16.40–17.00 Ukázka westernových disciplín

14:00 - 17:00

Pavilon P přízemí / Předvadiště masného skotu

Komentovaná přehlídka a prezentace vybraných masných plemen, která nebudou mít vlastní soutěžní šampionát

Bruna d‘Andorra, bazadaise, galloway, gasconne, highland, pinzgauer, Texas longhorn, vosgienne, wagyu, v jednání chianina a dahomey.

středa 15.05.2019