SALIMA
Termín a místo 28. - 30. 06. 2021, Výstaviště Brno

Mezinárodní potravinářský veletrh

Termín a místo 28. - 30. 06. 2021, Výstaviště Brno
Otevírací doba
28.–29. 6. 10.00–18.00
30. 6. 10.00–16.00
Vstupenky
Zobrazit varianty Skrýt varianty
Základní vstupné – 19.–20. 11.

250 Kč
na místě
Zlevněné vstupné – 19.–20. 11.

Děti 6–15 let, studenti s platným potvrzením o studiu, studenti s průkazem ISIC, senioři od 60 let, držitelé průkazů ZTP a ZTP/P.

180 Kč
na místě
Organizované školní skupiny – 21. 11.

Organizované skupiny škol v počtu minimálně 10 osob vč. doprovodu, podmínkou je potvrzený počet účastníků.

100 Kč
na místě
Základní vstupné – 21. 11.

100 Kč
na místě
Vstupné zdarma

Děti do 6 let.

zdarma
na místě

Podrobnosti o akci

Mezinárodní potravinářský veletrh SALIMA podává dokonalý přehled o českých i zahraničních dodavatelích potravin, přísad, alkoholických i nealkoholických nápojů, cukrovinek, kávy, čaje a lahůdek. Odborní návštěvníci i koncoví spotřebitelé se tak seznámí s novými finálními výrobky, produkty a specialitami. Veletrh SALIMA je určený B2B i B2C návštěvníkům a koná se ve dvouleté periodicitě.

Mezinárodní veletrh potravinářských technologií SALIMA TECHNOLOGY je určen českým i zahraničním výrobcům a dodavatelům z oborů potravinářské technologie, automatizace v potravinářství, popřípadě robotická výroba. Veletrh SALIMA TECHNOLOGY je určený především B2B návštěvníkům a koná se ve dvouleté periodicitě.

V rámci odborného mezinárodního veletrhu MBK se prezentují přední výrobci technologií a dodavatelé pro obory mlynářství, pekařství a cukrářství z celého světa. Veletrh MBK pravidelně představuje nejnovější trendy ve všech uvedených oborech, podává dokonalý přehled o novinkách a patří mezi přední mezinárodní obchodní setkání odborníků mlynářského, pekařského a cukrářského oboru. Veletrh MBK se koná ve dvouleté periodicitě a je určený především B2B návštěvníkům.

Na odborném mezinárodním veletrhu G+H se představují přední výrobci a dodavatelé technologií, zařízení pro zpracování a úpravy potravin a nápojů a poskytovatelé služeb pro obchody, hotely a veřejné stravování z celého světa. Veletrh G+H patří mezi přední mezinárodní obchodní setkání pro RETAIL i HORECA oblast a pravidelně jsou zde prezentovány nejnovější trendy ve všech uvedených oborech. Veletrh G+H se koná ve dvouleté periodicitě a je určený především B2B návštěvníkům.

Další akce