Minerály Brno

Podzim na brněnském výstavišti. Minerály Brno lákají na zboží z celého světa i výstavu lokálního nerostného bohatství

Další ročník oblíbené mezinárodní prodejní výstavy Minerály Brno ovládne brněnské výstaviště. V pavilonu B se 16. a 17. listopadu sjedou prodejci minerálů, fosilií, přírodnin i šperků. Kromě široké nabídky produktů ke koupi se návštěvníci mohou těšit také na unikátní výstavu nerostného bohatství jihomoravského regionu.

Nabídka více než dvou stovek prodejců bude opět velmi široká. „Vystavit své zboží přijedou jak velké společnosti zabývající se prodejem minerálů, tak malí výrobci z tuzemska i ze zahraničí. Zájemci si tak budou mít možnost koupit nejen surové kameny, ale i originální autorské šperky, dekorace nebo doplňky do domácnosti,“ zve na výstavu manažer projektu Jan Klimeš.

Součástí akce je také doprovodná výstava, která veřejnost seznámí s nerostným bohatstvím jižní Moravy. K vidění budou vzácné kolekce nerostů ze Štěpánovského revíru, Rožné, Mirošova i dalších lokalit, které nejsou běžně k vidění. Nakupovat ale i jen obdivovat minerály a výrobky z nich mohou návštěvníci v sobotu od 9 do 18 hodin a v neděli od 9 do 16.30 hodin. Za vstupné zaplatí dospělí 100 korun, děti a senioři od 65 let 50 korun.

Sledujte Facebook Minerálů Brno

Další aktuality z veletrhu