GO a Regiontour

Za nejčistším ovzduším ve střední Evropě!

Uprostřed panenské přírody Jeseníků leží horské lázně Karlova Studánka. Vynikají nejčistším ovzduším ve střední Evropě i unikátní architekturou. A ani turisticky naladění hosté nepřijdou zkrátka. Téměř za rohem se skrývá hora vládce jesenických hor – nedaleký Praděd.

Bohaté množství přírodních zdrojů, ale také ovzduší srovnatelné s alpským prostředím. Okolí Karlovy Studánky je vyhlášené díky své krásné přírodě a rozmanitým turistickým možnostem a běžkařským trasám i sjezdovému lyžování.

Nejen k léčbě, ale i k rekreaci

Po celý rok je připraven bohatý sportovní a kulturní program s možností výšlapu na vrchol hory Praděd. Návštěvníci tak leckdy mohou opomenout, že do lázní vyjeli vlastně za léčbou či ozdravnými kúrami.

„Naším pokladem je slabě mineralizovaná hydrogen uhličitano-vápenatá kyselka s vyšším obsahem kyseliny metakřemičité, kterou si mohou návštěvníci volně stočit v našem Pitném pavilonu,“ uvádí unikátní léčebné zdroje Martin Holouš, marketingový specialista. K léčebným účelům se rovněž využívá rašelina, jež se těží přímo v Karlově Studánce.

Novinky aneb Jak si dobít „baterky”

„Pro rok 2019 nabízíme hned několik nových rekreačních pobytů. Prvním je pobyt s polopenzí LUXUSNÍ WELLNESS – VILA EUGEN zahrnující soukromou vířivku s ovocem, voskový zábal nebo také aroma masáž,“ dokládá rozšiřující se nabídku ozdravných pobytů Holouš.

Další novinkou je rekreační pobyt se snídaní TURISTICKÝ BALÍČEK, jehož součástí je pobyt v solné jeskyni, mapa Jeseníků, hole na nordic walking či návštěva bazénového komplexu. A třetím novinkovým pobytem je POZNEJ JESENÍKY obsahující jodobromovou koupel, zábal z minerálního bahna, vstup do bazénů nebo až 15kilometrovou trasu s rekreologem.

Pro mladé i dříve narozené

Aktivní senioři hojně využívají pobyty spojené s turistikou a odpočinkem. Lázně připravují velké množství sportovních i kulturních akcí, při nichž se zabaví celá rodina.

„Rodiny s dětmi samozřejmě patří také k našim klientům v průběhu celého roku. Právě pro ně nabízíme pobyty spojené s jarními prázdninami, velikonočními svátky a nejhojnějším obdobím pro rodinné pobyty jsou zcela určitě letní prázdniny,“ dokládá zájem o cílovou skupinu Holouš.

Další aktuality z veletrhu

20. 01. 2019 GO a Regiontour S Periscopem nejen do Skandinávie, ale do celého světa

Za pouštní romantikou do Ománu, za ledovci do Kanady, za sopkami na Island a na Nový Zéland, za velehorami do Nepálu a za kláštery do Gruzie. Brněnská cestovní kancelář PERISCOPE Skandinávie vozí turisty do úchvatné přírody a exotických destinací několika kontinentů. Na...