International Engineering Fair

Übersetzung nicht verfügbar.

Osmý veletrh pracovních příležitostí při MSV se uskuteční 4. října

Součástí veletrhu bude i letos doprovodný program a koučovací zóna. Zájemci si také mohou nechat poradit, jak vylepšit svůj životopis. Na veletrh si najdou cestu nejen žáci či studenti, ale také odborníci, kteří hledají novou výzvu.

I letos mohou firmy představit svou nabídku pracovních příležitostí při Mezinárodním strojírenském veletrhu. Pavilon A2 ožije tradičním veletrhem Job Fair MSV 4. října. Součástí veletrhu bude i letos doprovodný program a koučovací zóna. Zájemci si také mohou nechat poradit, jak vylepšit svůj životopis. Na veletrh si najdou cestu nejen žáci či studenti, ale také odborníci, kteří hledají novou výzvu.

Přihlašování na veletrh je možné do konce září 2018. Firmy najdou všechny podrobnosti na webových stránkách www.jobfairmsv.cz. „Jsme moc rádi, že se veletrh uskuteční již po osmé. Je to pro nás závazek a také ocenění, že ho děláme dobře. Věřím, že všichni noví partneři, kteří ještě prezentaci při MSV na kariérním veletrhu nevyužili, budou spokojeni. Jen doporučuji neotálet s přihláškou, protože většinou je plno velmi brzy,“ říká ředitel veletrhu Jiří Wagner z pořádající agentury Alfa Fairs s.r.o.

Všechny firmy mohou využít i možnost zařazení do doprovodného programu či drobnou výstavu svých exponátů. Některé společnosti dokonce využívají i nepřímou prezentaci. To je však podle slov projektové manažerky, Andrey Janečkové, méně efektivní. „Jak se říká, první jí oči. Proto je dobré, když se může firma prezentovat přímo a osobně. Většinou dojdou obě strany k nejrůznějším otázkám, které by jinak nevyřešily,“ vysvětluje Janečková.

Firmy získají nejen možnost seznámit se a vyzpovídat potenciální uchazeče o zaměstnání, ale také velmi dobrou marketingovou podporu. „Většina společnosti k nám chodí kvůli prezentaci a rozšíření povědomí o firmě či značce. Musíme zaklepat, že téměř ve sto procentech případů se zde objeví zajímaví lidé pro firmy, a tak odcházejí všichni spokojeni,“ dodává Janečková.

Více informací o veletrhu lze najít na www.jobfairmsv.cz


Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše