MOBITEX

Übersetzung nicht verfügbar.

Stačí zajít do botanické zahrady a inspirace už se jen valí

Iva Bastlová, známá designérka, s veletrhem nábytku a interiérového designu spolupracuje dlouhá léta. Letos má připravený opravdovou lahůdku – návštěvníky zve do „džungle“.

Celková expozice bude pojata odvážně, netradičně a lehce extravagantně, aby na místě upoutala pozornost a návštěvníci měli chuť „vstoupit do well-being prostoru“ a nasát atmosféru.

Jaký byl důvod tématu „džungle“?

Motivy z džungle jsou trendové již několik let. Řekla bych, že vše vygradovalo minulý rok na veletrhu Heimtextil, kde tento motiv nechyběl téměř na žádné expozici. Podobné motivy byly navíc k vidění i na koupelnovém veletrhu Cersaie v Boloni loni v září. Navíc je to velmi příjemné a hravé téma, a lze jej uchopit různými směry.

Kde berete inspiraci pro svoji tvorbu?

Velmi podnětné a současně i náročné jsou prohlídky expozic v zahraničí. Za rok navštívím čtyři, pět veletrhů po Evropě, a pak se mi to vše poskládá. Důležitá je komplexnost a také chronologie. Člověk vidí vývoj a směr, kam se věcí posouvají a na co se klade větší důraz. Velmi inspirativní je také cestování pro zábavu, dobré jídlo a třeba i móda. Někdy ale stačí zajít do botanické zahrady a inspirace se na vás jen valí. (úsměv)

A proč by měli lidé přijít na veletrh Mobitex?

Tak samozřejmě by měli přijít si prohlédnout ukázkový interiér ve stylu „džungle“. Ten je koncipovaný stejně jako expozice na zahraničních veletrzích. Touto cestou chci předat návštěvníkům své dojmy a informace. Také zde načerpají celkovou atmosféru a tipy a nápady na kombinování materiálů, barev a nábytku.

Projekt Džungle

Kdo se zapojí?

Expozice se celkem účastní 17 partnerů. Jedná se o pečlivě vybrané společnosti, které nabízí zajímavý sortiment vhodný při zařizování interiéru ve stulu "džungle".

BS-textil s.r.o.
Darré
Duet CZ, s.r.o.
EUROtest s.r.o.
Fa KOPA s.r.o.
Jasyko s.r.o.
Klatex s.r.o.
Li-Go Light
Neuk s.r.o.
PFM-Greenvia s.r.o.
Plastia, s.r.o.
Ptáček - velkoobchod, a.s.
Rott Design, s.r.o.
Softub CZ
Timbermakers s.r.o.
WOOD 4 EVER s.r.o.
Z - TRADE s.r.o.

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše