Life!

Translation is not available.

Co zajímavého si vystavovatelé připravují na Life!

Můžete ochutnat proteinové tyčinky s cvrččí moukou nebo omrknout novinky společností Garmin, North Face nebo otestovat prádlo Anita.

Netradiční proteinové tyčinky

Víte, že cvrčci jsou stejně kvalitním zdrojem bílkovin jako maso? Proč na 1 kg bílkovin potřebují 12x méně krmiva než krávy? Můžou jíst vegani hmyz? Odkud se berou cvrčci v SENS proteinových tyčinkách (v jedné proteinovce jich je v průměru 132!). A jak se staví vlastní cvrččí farmy  v Thajsku? O mnohdy překvapivých benefitech jedení hmyzu se dozvíte více na stánku firmy SENS FOODS CZ.


Zdravé chození podle Pedag

Pedag je proslulá a velmi uznávaná německá společnost, která vyrábí vše pro péči o obuv a zdravá chodidla, a to v té nejvyšší kvalitě. i proto je dnes považována za lídra v tomto oboru. V České republice společnost působí, kromě krátké přestávky, téměř 30 let. Ale vznik firmy sahá až do roku 1955 a dnes jsou výrobky k dostání ve více než 70 zemích po celém světě. "Kromě toho, že přicházíme na trh s novými věcmi většinou první, tak bych zdůraznil především to, že dbáme na tradici, preciznost a kvalitu. Proto vyrábíme stále ručně, navíc přímo v Německu, což je unikátní," říká generální ředitel Pavel Magnna a dodává: "Zaměřujeme se na produkty pro nejrůznější sporty. To je ale pouze zlomek naší celkové nabídky, do které patří i kosmetika, ale také doplňky jako tkaničky nebo dřevěné napínáky."


Prádlo a plavky v podání Anita

Více než 130 let zkušeností, kvalita, výjimečný styl, prvotřídní komfort a maximální funkčnost řadí firmu Anita mezi významné dodavatele dámského spodního prádla a plavek, obzvláště ve velkých velikostech. V nabídce naleznete luxusní spodní prádlo Anita Rosa Faia, funkční tvarující spodní prádlo Anita since 1886, spodní prádlo pro nastávající a kojící maminky Anita Maternity, sportovní spodní prádlo Anita Active, zdravotní spodní prádlo Anita Care a kolekce plavek obohacené různými módními doplňky – parea, šátky, sukně, šaty a plážové tašky. Stánek společnosti Anita naleznete v pavilonu V.


Omrkněte novinky North Face

E-shop outdoor-fashion.cz se zabývá prodejem značek The North Face, Lee a Wrangler. Firma se prodeji značky The North Face věnuje již od roku 2013 a prodeji značek Lee a Wrangler už přes 20 let. Celý tým zahrnuje téměř 60 zaměstnanců, kteří se o zákazníky starají na našich jedenácti kamenných prodejnách a e-shopu. Na festival jede outdoor-fashion.cz s oblečením značky The North Face.


Sportovní elektronika podle Garmin

Americká značka Garmin patří mezi vedoucí světové výrobce sportovní elektroniky a zejména sporttesterů, které využívají GPS pro měření tempa, rychlosti, vzdálenosti a dalších veličin. Běžci znají značku Garmin díky široké škále běžeckých GPS hodinek, od jednodušších až po vrcholové modely.

Mezi atraktivní exponáty budou rozhodně patřit nové produkty z oblasti nositelné elektroniky, mezi které patří: nádherné ručičkové fitness hodinky Garmin vívomove3, elegantní vívoactive4 či vívoactive4S, model Venu s vysoce jasným AMOLED displejem, lehké plavecké Swim2, taktické Instinct Tactical, univerzální Forerunner 945 pro vrcholové sportovce, úžasně všestranné fénix6 nebo luxusní chytré hodinky řady MARQ. Kromě hodinek a nositelné elektroniky budou k vidění i produkty z oblasti cyklistiky, automobilové nebo outdoorové navigace. Na stánku Garmin bude k dispozici většina současných výrobků značky Garmin, včetně uvedených novinek. Vybrané produkty bude navíc možné získat za veletržní cenu.


Sun sport

Na festivalu Life! nemůže chybět Sun sport, tradiční vystavovatel a prodejce kvalitního outdoorového vybavení. V pavilonu V na stánku s číslem 95 se setkáte s mnoha významnými značkami. Každá z nich přichází s exkluzivní veletržní nabídkou.

  • Tilak, Direct Alpine, Petzl: kvalita, na kterou jste v přírodě zvyklí a ceny jako nikde jinde.
  • Alpina: špičkové boty na běžky a běžecké lyže – Slovinský výrobce Alpina vyklízí sklady, výprodej za bezkonkurenční ceny
  • Sporten: se změnou značky na Kaestle přináší tento tradiční český výrobce jedinečný výprodej kvalitních běžeckých lyží.
  • Dynafit a Inov-8: výprodej běžecké obuvi i textilu za zlomek původní ceny
  • Gumotex: český výrobce nafukovacích lodí – velký podzimní výprodej.
 

 

Při sestavovaní letošní nabídky se společnost řídila jednoduchým heslem:  Neslevujeme z kvality, ale ceny jsme seřízli na minimum. Kromě této mimořádné nabídky má expozice Sun sportu další rozměr. Jaký? To nám jednohlasně sdělil team pracovníků této firmy: „Brno je našim působištěm již dvacátou sezonu, takže brněnská výstava Sport life je již tradičně příležitostí k osobnímu setkání se zákazníky, klienty a mnohdy i kamarády. Srdečně je zveme na dobrou kávu, u které vzpomínáme na společné zážitky a plánujeme nové, ať už na vodě či v horách. Těšíme se i na Vás.“

Odrážedla a koloběžky Yedoo

Na stánku Yedoo, výrobce odrážedel a koloběžek pro děti i dospělé si užijí všichni závodníci na dvou kolech, ti nejmenší i dospěláci. Máme pro vás připravené novinky v podobě nové řady koloběžek Yedoo Steel, ale také koloběžky pro ty, kteří na drobné kosmetické vady nehledí, zato je potěší speciální ceny. Koloběžky si můžete rovnou vyzkoušet v jízdárně u našeho stánku.

More news from the fair trade