Life!

Translation is not available.

DATART Life! Co si chystají jednotlivé značky

Letos je generálním partnerem festivalu Life! přední český prodejce elektroniky Datart. Ve dvou halách G1 a G2 bude hostit téměř stovku vystavovatelů, včetně renomovaných světových značek. Seznamte se s tím, co do Brna na výstaviště přivezou.

Pro příchozí připravila společnost speciální festivalovou nabídku. Všechny produkty prodejní sítě Datart budou v nabídce za sníženou cenu, a to až o dvacet procent. Zboží si návštěvníci mohou online objednat na našem prodejním místě přímo na festivalu a třeba hned cestou domů z veletrhu vyzvednout na kterékoliv z našich prodejen. Zboží pro ně bude připravené k odběru do třiceti minut na jakékoliv prodejně v České republice.

Canon

Tématem letošní prezentace značky Canon bude kreativita, tvoření, výroba suvenýrů a originálních vystřihovánek Canon Creative Park. Blíže se seznámíte s instatním fotoaparátem Zoemini S a malou přenosnou tiskárnou Selphy. Nebudou chybět ani novinky ze světa foto a tisku, na stánku bude k vidění to hlavní z celého portfolia značky Canon.

DJI

DJI představí roboty RoboMaster S1. Programovatelné roboty s blasterem, inteligentním pancířem a všesměrovým řízením si můžete vyzkoušet v boji proti dvěma dalším protivníkům v RoboMaster aréně. Pokud chcete ukázat svoje algoritmické myšlení, naprogramujte RoboMaster S1 pomocí Scratche a získejte nad protihráči výhodu.

Bosch

Ve stánku Bosch bude probíhat kulinářskou show s kuchařským mistrem Honzou Řepou, představení chytrých domácích spotřebičů s Home Connect a také soutěže o malé domácí spotřebiče.

Siemens

Stánek Siemens nabídne návštěvníkům kávu, na kterou si mohou nechat vytisknout vlastní fotografii a zároveň se budou moci zapojit do soutěže o kvalitní, hodnotný kávovar.

JBL

Party bude probíhat po celou dobu festivalu ve stánku JBL.  O show se postará DJ i tanečníci. V sobotu 9. listopadu ve 12.30 hodin na JBL stánku proběhne také vystoupení a autogramiáda nadané rapperky a zpěvačky Sharloty. Přijďte si pro podpis a fotku se Sharlotou.

LG

LG Electronics stánek představí moderní domácnost spočívající v propojení, komunikaci a ovládání jednotlivých spotřebičů. Vše si budete moci vyzkoušet, osahat a odborníci na stánku také rádi poradí a zodpoví vaše dotazy. V rámci programu si budete moci vysoutěžit měkoučké plyšové medvědy a vouchery na nákup potravin v hodnotě 500 Kč. Soutěžit se bude do vyčerpání zásob.

Navitel

Společnost Navitel v průběhu konání veletrhu nabídne návštěvníkům kromě prezentace nejnovějších výrobků zkušenými obchodníky na stánku CPA i možnost setkat se s několikanásobným účastníkem Rallye Dakar Alešem Lopraisem, který jako Brand Ambassador značky přijal pozvání na krátkou autogramiádu a setkání s fanoušky v pátek 8.11. mezi 10-11 hodin dopoledne na stánku CPA.
Dalším lákadlem je prezentace Navitel Geocar - speciálního auta, které monitoruje a zaznamenává jednotlivé úseky trasy pro tvorbu vlastních mapových podkladů společnosti Navitel, které si bude možné prohlédnout každý den mezi halami G1 a G2.

Philips

Na stánku bude několikrát denně probíhat show kadeřnice a barbera a dentální hygienistky. Budete si také moci vyzkoušet všechny produkty včetně novinek na vlastní kůži, vyčistit si zuby pod dohledem hygienistky, oholit se pomocí Oneblade nebo si vytvořit účes s pomocí automatické kulmy. Zároveň budete moci soutěžit o spousty produktů!

DeLonghi

Značka DeLonghi si pro vás chystá kromě skvělé kávy také barbershow s barberem Jayem, speciální program ke kávovaru LaSpecialista, fotokoutek a soutěž.

Braun

Ve stánku značky Braun, vám nutriční poradkyně poradí jak vařit zdravě a chutně. 

Kenwood

Známý kuchař a cukrář Martin Beránek vás ve stánku Kenwood bude rozmazlovat svými dobrotami připravenými v robotech Kenwood.

More news from the fair trade