Life!

Translation is not available.

Světelektrokol.cz. Vyzkoušejte si to pravé elektrokolo

Světelektrokol.cz se profiluje jako největší specializovaná prodejna a prodejní portál elektrokol v ČR, se zázemím v Brně a v Praze. Skladem mají přes 2000 elektrokol a vystaveno je na 180 modelů k vyzkoušení. Řadu z nich najdete i na veletrhu BIKE Life!

„U nás naleznete vše - od nových modelů horských a trekingových elektrokol, přes praktická skládací, až po širokou škálu touringových, městských a speciálních kol. Ke všem prodávaným výrobkům poskytujeme plnou záruku, autorizovaný servis, zázemí kamenné prodejny a skladu, provádíme elektrifikace kol, záruční opravy, diagnostiku a repase baterií, poskytujeme poradenství a možnost vyzkoušení všech skladových modelů,“ uvedl David Viščor z firmy Cellutron s.r.o., která Světelektrokol.cz provozuje.

Dodejme, že značka Světelektrokol.cz je na trhu už 9 let a kromě prodeje nabízí také půjčovnu elektrokol, elektrických koloběžek, el. skateboardů i skútrů.

Světelektrokol je autorizovaným prodejním a servisním centrem značek Haibike, Lectron, Crussis, BH bikes, Leader Fox, Bulls, Reise &Muller a dalších. Provádime diagnostiku a parametrizace u motorů značek Bosch, Yamaha, Shimano, Brose, Bafang, Sachs, včetně zajištění servisu.

More news from the fair trade