Motosalon

Übersetzung nicht verfügbar.

10 motorkářských celebrit otevřelo jubilejní motosvátek

Ve druhé části zahájení přišli na pódium kaskadér Pepa Sršeň, závodník Ondřej Ježek, jezdec freestyle motokrosu Petr Pilát, generál Petr Pavel, herečka Vanda Hybnerová, závodník Karel Hanika, zpěvák Matěj Ruppert, zpěvačka Helena Zeťová, herci, dobrodruzi a cestovatelé na motorkách Honza Révai a Pavel Liška. Hostů bylo zcela záměrně 10, protože letošní desítku slavíme stále a zahájení nesmí být výjimkou. Každý dostal otázku související s motorkami a některé odpovědi byly překvapující.

Petr „Pilník“ Pilát vtipkoval na téma šroubů a matic v celém těle. Při svých častých zlomeninách z Freestyle motokrosu potřebuje šrouby a matice docela často, český průmysl je však velmi flexibilní a pověstný kvalitou, takže s léčením nemá problém. Petr Pavel prozradil, že motospojky sice už v armádě nejsou, ale on i náčelník generálního štábu svou motorku mají. Vandě Hybnerové vyhovuje, že při jízdě ji skútr natolik zaměstná, že všechno ostatní vypustí z hlavy – čili dokonalý relax.

Milovníka skútrů Matěje Rupperta velké motorky příliš nelákají, po vyzkoušení třináctistovky k nim má respekt a zůstává u skútrů. Helena Zeťová jizvu od rozžhaveného skryla pod tetováním a se skutečným vyznáním svého vztahu k motorkám přišli Jan Révai a Pavel Liška. Pro Honzu je motorka milenkou, takže taktně neprozradil nic, zatímco Pavel se skutečně rozpovídal -  mimo jiné o tom, že vše o Honzově vztahu k motorkám vlastně říct nelze, protože to na Motosalon nepatří.

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše