International Engineering Fair

Übersetzung nicht verfügbar.

Pošedesáté na MSV: Siemens

Siemens je více než 125 let součástí českého průmyslu. Poprvé se produkty se značkou Siemens v českých zemích objevily v roce 1881, stálé zastoupení bylo otevřeno o devět let později. Od té doby je český Siemens jednou z kapitol fascinujícího příběhu zrození a vývoje české průmyslové velmoci, která vždy stála na pevných základech: kvalitě, důvtipu a precizní práci. Příběh společnosti Siemens najdete ve výstavě 100ries v pavilonu A, novinky najdete v expozici v pavilonu P.

Letos si Siemens připomíná významná jubilea - pošedesáté se účastní MSV a její Simatic slaví taktéž 60. narozeniny

1958 zaregistroval Siemens u německého patentového úřadu obchodní značku Simatic a položil základ pro revoluci v průmyslové výrobě. Mechanizace se proměnila v automatizovanou výrobu. Řídicí systém Simatic se stal součástí řady technologií a měnil tak náš svět.

Ptáte se jak? Tak například chytré telefony nebo auta jsou vyráběna právě díky systému Simatic. Ročně se prodá více než milion těchto systémů. A dnes představuje Simatic ve spojení s naším vývojovým prostředím TIA Portal pevný základ pro digitalizaci průmyslové výroby.

Na cestě k digitálnímu podniku

Dnes je společnost Siemens synonymem digitalizace. Ta umožňuje firmám vyvíjet nové produkty rychleji, vyrábět efektivněji a přitom kvalitněji a přizpůsobit se individuálním požadavkům zákazníků. Produkty a softwarová řešení společnosti Siemens pomáhají digitalizovat celý vývojový a výrobní proces. Toto unikátní portfolio umožňuje výrobním podnikům využít obrovský potenciál, jenž digitalizace nabízí, a to v kterékoli fázi životního cyklu.

Navštivte expozici společnosti Siemens na Mezinárodním strojírenském veletrhu. Najdete nás v hlavním pavilonu P na stánku č. 19.

Pod hlavním mottem „Digitální dvojče zrychlí vaši výrobu“ vám představíme na praktických příkladech komplexní portfolio řešení pro digitalizaci v oblasti obráběcích a výrobních strojů jak z pohledu výrobce, tak i uživatele stroje.

Virtuální prohlídka 100RIES

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše