GO a Regiontour

Übersetzung nicht verfügbar.

Aktivní dovolená je trendy. Láká seniory do zahraničí

Senioři stále více objevují nové destinace, mezi které patří například Malajsie nebo Gruzie. Cestovní kancelář Delfín travel pro letošní rok nabízí i pobytové nebo aktivní zájezdy.

Objevovat krásy malé zátoky. Projít se přírodou. Delfín travel nabízí pro začátek nové dekády trendy zájezdy i dovolené. Stále více seniorů přitom sahá po aktivních nabídkách. Delfín travel nabízí celý svět. Na veletrhu Go se však zaměřuje na pobyty ve středomoří nebo jihovýchodní Asii.

Seniorů, kteří chtějí strávit týden u moře, stále ubývá. „Láká je stále více zúčastnit se aktivní dovolené. Chtějí cvičit, dělat jógu i chodit v přírodě. Trendy jsou přitom dovolené po hřebenech nebo národních parcích,“ řekl manažer Delfín travel František Kába. Vše je přitom uzpůsobeno pro mírné zátěže a hřebenové převýšení jsou nanejvýš 150 metrů.

Kancelář má v nabídce celý svět. „Poslední dobou však seniory láká především Malajsie, Singapur nebo Gruzie. V Malajsii nabízíme poznávací programy, které nikde jinde nedostanou. Gruzie zase zapadá do nového trendu postkomunistických destinací,“ dodal Kába. Kancelář nabízí zájezdy v rozmezí jednoho až dvou týdnů.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše