ProDítě

Übersetzung nicht verfügbar.

7 informací, které se vyplatí před návštěvou veletrhu ProDítě vědět

Nejvíce kočárků, autosedaček a dalších potřeb pro děti i rodiče bude od 5. do 8. března na brněnském výstavišti. Ještě než na veletrh ProDítě vyrazíte, máme pro vás několik praktických informací, které se vám při návštěvě budou hodit.

1) Kolik stojí vstupenky a kde se dají koupit?

Nejvýhodnější je koupit vstupenku on-line. V předprodeji za lístek zaplatíte jednotnou cenu 140 korun. Na místě stojí vstupenka pro dospělé 180 korun, děti, studenti a důchodci zaplatí 140 korun. Pro rodiny (dva dospělé a jedno až čtyři děti ve věku 6–15 let) nabízíme rodinné vstupné – on-line za 240 korun, na místě za tři sta korun. Děti do šesti let za vstup neplatí.

Ve čtvrtek, který je určený zejména odborníkům, se na veletrh můžete také podívat. Za vstupenku ale zaplatíte jednotnou cenu tři sta korun na osobu.

2) Jaká je otevírací doba veletrhu?

Veletrh otevírá vždy v devět hodin. První tři dny zavírá v osmnáct hodin, v neděli pak v šestnáct hodin.

3) Kudy se na veletrh dostanu a kde zaparkuji?

Veletrh se koná v pavilonu V, nejbližší vchod je tedy přes bezbariérový vstup G2. Na ProDítě se pěšky dostanete také hlavní bránou. Využít můžete i vstup přes pavilon E.

Pokud se chystáte na výstaviště autem, využijte pro vjezd do areálu výhradně bránu číslo čtyři, která se nachází u pavilonu E.

4) Co na veletrhu najdu?

Na výstavišti nakoupíte kočárky, autosedačky, nábytek, hračky i další sortiment pro děti i rodiče, a to často za výhodné veletržní ceny. Seznam všech vystavovatelů najdete v iKatalogu, prohlédnout si můžete i seznam zastoupených značek.

5) Nabízíte hlídání dětí?

Ano, od pátku do neděle máme bezplatný dětský koutek pro vaše potomky od tří let. V pavilonu V najdete i batolecí zónu pro děti do tří let. V této části ale za potomky zodpovídají rodiče.

6) Budou na místě přebalovací a kojící koutky?

Ano, na místě budeme mít přebalovací koutek vybavený produkty francouzské značky Mustela. Zároveň pro vás chystáme místo, kde budete moct vašim dětem ohřát jídlo a nakrmit je.

7) Jaký je doprovodný program veletrhu?

Doprovodný program nabídne na pódiu zajímavé přednášky, soutěže o ceny i zábavu. Přesný harmonogram najdete na našem webu i v mobilní aplikaci BVV Trade Fairs.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše