GO a Regiontour

Übersetzung nicht verfügbar.

Dovolená v mobilním domě? CK Victoria představí možnosti cestování po Evropě

Více než 370 mobilních domů v žádaných dovolenkových destinacích? Přesně to nabízí svým klientům brněnská cestovní kancelář Victoria. Na dovolenou v oblíbených mobilních domech se specializuje už 27 let, klientům ale nabízí také lyžařské nebo cyklistické zájezdy. Varianty cestování po Evropě představí CK Victoria také na veletrhu GO a REGIONTOUR, který se na brněnském výstavišti koná 16. – 19. ledna 2020. Návštěvníci stánku se navíc mohou těšit na zajímavé soutěže.

Za dobrodružstvím s cestovní kanceláří Victoria vyrazí každoročně více než 50 tisíc klientů. Těm cestovní kancelář nabízí zajímavou alternativu ubytování v podobě mobilních domů, které lze využít ve 24 přímořských destinacích. „Vycházíme především z vlastní produkce ubytovacích zařízení a přepravních prostředků. Přesně tak víme, jak bude ubytování vypadat a jaké jsou jeho výhody. Klienti se tak nemusí bát, že budou po příjezdu na dovolenou nemile překvapeni z kvality ubytování,“ říká Klára Kolbábková z CK Victoria, se kterou mohou turisté vyrazit například do Chorvatska, slunné Itálie, na Azurové pobřeží nebo do zeleného srdce Rakouska – Štýrska.

Nabídka brněnské cestovní kanceláře ale představuje i mnoho dalších variant dovolených. Turisté zde najdou letecké all inclusive zájezdy na řecký ostrov Kréta s odletem z Brna i cyklistické zájezdy. Milovníci zimních sportů si pak mohou vybrat také ze široké nabídky lyžařských zájezdů do Itálie, Francie či Rakouska.

Dovolenou vyřídíte přímo na veletrhu, s výraznou slevou

Kromě inspirace a informací o destinacích a možnostech ubytování, si návštěvníci veletrhu GO a REGIONTOUR mohou odnést také zajímavé výhry. Klienti si přímo u stánku CK Victoria budou mít možnost koupit letní dovolenou s výhodnou first minute slevou až 25 %. Po nákupu zájezdu přímo na veletrhu budou navíc zařazeni do slosování o zajímavé ceny. Všichni účastníci veletrhu se mohou zapojit také do soutěže o zájezd do maďarských termálních lázní.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše