IDET

Übersetzung nicht verfügbar.

IDET společně s veletrhy PYROS, ISET a atraktivním doprovodným programem

IDET je součástí trojlístku bezpečnostních veletrhů, kam dále patří PYROS zaměřený na požární techniku a služby a ISET s prezentací policejní, kriminalistické a bezpečnostní techniky

IDET je součástí trojlístku bezpečnostních veletrhů, kam dále patří  PYROS zaměřený na požární techniku a služby a ISET s prezentací policejní, kriminalistické a bezpečnostní techniky. Tyto dva veletrhy zůstanou otevřené i v sobotu 1. června, kdy je na výstaviště zvána široká veřejnost i rodiny s dětmi. Na terénním polygonu  a volné ploše proběhne atraktivní doprovodný program s dynamickými ukázkami špičkové techniky a zásahových akcí všech tří složek Integrovaného záchranného systému.

Z veletrhu IDET zůstane v sobotu otevřená pouze expozice Ministerstva obrany ČR a Armády ČR včetně jejich doprovodných aktivit na volné ploše. Ovšem komerční část veletrhu IDET je určena primárně odborníkům a podléhá přísným bezpečnostním opatřením. Proto IDET končí už v pátek 31. května a v prvních dvou dnech, tj. 29. 5. a 30. 5., bude pavilon P přístupný pouze návštěvníkům od 16 let.

Reputace veletrhu IDET je založena také na špičkovém odborném doprovodném programu, kterého se účastní experti na obranné a bezpečnostní technologie z různých zemí. Univerzita obrany Brno opět připravuje tradiční konferenci CATE (Community-Army-Technology-Environment) a spolu s ní se uskuteční i řada dalších zajímavých akcí, o kterých budeme ještě informovat.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše