KABO

Übersetzung nicht verfügbar.

Žhavé novinky pro školáky: svítící aktovky a celoreflexní batohy

Společnost HAMA představuje nové výrobky s atraktivními bezpečnostními prvky, které ocení děti i rodiče. V nabídce má také „rostoucí“ školní batohy nebo aktovky s „ledničkou“ na svačinu.

„Jako hlavní novinku představujeme aktovky se svítícím obrázkem. LED diody jsou napájeny tužkovými baterkami, reagují na pohyb a vydrží fungovat několik let,“ popisuje největší hit nabídky Romana Selnerová, obchodní zástupce firmy HAMA spol. s r. o.

Právě bezpečnost je pro německou prémiovou značku Step by Step na prvním místě, třeba reflexní prvky jsou umístěné na všech stranách aktovky a vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, které se používají na dopravních značkách. Aktovky pro prvňáčky jsou z jednoho kusu polykarbonátu, čili lehké a prakticky nerozbitné. Unikátem je „lednička“ - přihrádka na svačinu s tepelnou izolací na magnetické zapínání. K praktickým vychytávkám patří také systém upínání penálu, který v aktovce zabírá nejvíc místa.

„Aktovky prodáváme v setech s jednotným designem, takže si prvňáček snadno pozná svůj penál, malé pouzdro, sáček na tělocvik i peněženku Na stánku ukazujeme jen část modelů, ale na výběr máme velké množství designů s plastickými aplikacemi a hravými detaily,“ ujišťuje Romana Selnerová. Německý výrobce dbá také na zdraví, samozřejmostí jsou ergonomicky tvarovaná záda a polstrování má ventilační drážky pro lepší cirkulaci vzduchu.

Další část nabídky tvoří školní batohy Coocazoo z kvalitního impregnovaného materiálu, který se snadno udržuje. I u nich je kladen zásadní důraz na bezpečnostní prvky, které jsou pro teenagera nenápadné, ale pro automobil v šeru a ve tmě nepřehlédnutelné. „Reflexní pásky se u studentských batohů už tolik nepoužívají, ale podle nás jsou velmi důležité právě pro větší děti, které se večer vracejí třeba z kroužků,“ vysvětluje zástupkyně firmy HAMA. Novinkou v nabídce jsou celoreflexní školní batohy, na kterých se po nasvícení autem rozsvítí celý vzor. Patentem značky Coocazoo je „rostoucí“ batoh s výškově nastavitelnými zády. „Záda je možné prodloužit, takže batoh si dítě pořídí třeba do páté třídy a vydrží mu až do deváté. Náš batoh je totiž prakticky nezničitelný, třeba zipy máme od japonské značky YKK s doživotní zárukou a nikdy jsme na ně neměli reklamaci,“ zdůrazňuje Romana Selnerová. K výhodám patří i to, že batoh na zemi sám stojí a díky objemu 30 litrů bez problémů pojme veškeré školní potřeby.

„Na veletrh KABO přichází spousta našich zákazníků, kterým můžeme představit všechny novinky. Vystavujeme tady osm let a studentské batohy nabízíme čtvrtým rokem. Jako velkoobchod oslovujeme hlavně prodejny se  zdravou dětskou obuví a koženou galanterií,“ říká Romana Selnerová. K sortimentu firmy HAMA patří také batůžky pro předškoláky nebo dospělé volnočasové batohy značky Caterpillar.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše