International Engineering Fair

Übersetzung nicht verfügbar.

Ekonomice se daří a zájem vystavovat roste ve všech oborech

Tradiční oporou MSV zůstává obor materiály a komponenty pro strojírenství s účastí přibližně 210 vystavovatelů. Hutní materiály budou prezentovat významné firmy jako Arcelor Mittal, VAN LEEUWEN PIPE AND TUBE, ISD Dunaferr a další. Zájem o účast roste v podoboru spojovacích materiálů, poprvé se zúčastní například firmy TITGEMEYER CZ a SFS Group CZ. Tradičně silné zastoupení se očekává u vystavovatelů převodů, pohonů, brzd, spojek a ložisek. Nově se budou prezentovat firmy jako WITTENSTEIN, KG Technologies Hungary a MP DIMS, vrací se společnost NORD s nabídku poháněcí techniky.

Zajímaví nováčci se představí také v dalších oborech. V energetickém strojírenství to bude konsorcium společností MICo, MICo robotic a ELEDUS a společná expozice firem ČEZ Esco a Škoda Praha. V oboru hydraulika a pneumatika se hlásí nové firmy z České republiky i Německa a další významní vystavovatelé se vracejí - například Bosch Rexroth, Festo nebo Charvát Group.

Centrem oboru tváření zůstává pavilon B. Přihlášeni jsou tradiční lídři jako Trumpf , Bystronic a další, oproti loňsku firmy navyšují plochu a vrací se i ty, které vystavují jen v sudých letech. Navíc se hlásí premiéroví účastníci z Koreje či Španělska, takže pavilon je již zcela zaplněn a další firmy čekají, jestli se něco neuvolní.

Plně vyprodaná je také hala G2 s prezentací svařovací techniky. K významným vystavovatelům zde patří společnosti FRONIUS, CLOOS, YASKAWA, ARC-H, EWM, LORCH nebo ALFA IN. Zajímavý exponát avizuje firma PLAZMATECH, která na českém trhu zastupuje největšího světového výrobce plazmových zdrojů KJELLBERG Finsterwalde.

Na veletrhu FOND-EX si pronajaly plochy nové zahraniční firmy : FENIX MACHINES z Polska, Idra a CO.STAMP z Itálie, Quaker Chemical z Nizozemí a TERMOLIT z Ukrajiny. Po čtyřleté pauze se vrací společnost Z-MODEL, dále se chystá společná expozice pod hlavičkou Svazu sléváren ČR a k největším účastníkům opět patří společnosti Hüttenes-Albertus CZ a Laempe+Panáčková.

Přestože se letošní ročník koná v říjnu, řada vystavovatelů postaví stánky na venkovních plochách. Příkladem je společnost KNAP INDUSTRIETECHNIK, která opět chystá živé prezentace techniky pro stěhování těžkých břemen. Poprvé se v oboru dopravy, manipulace a logistiky představí firma Linde Material Handling Česká republika s vysokozdvižnými vozíky, italská společnost ROSA CATENE s nabídkou jeřábů nebo firma Würth vystavující mj. dílenské vybavení. Tradičně největší plochy zde obsadí vystavatelé jako Interroll CZ, WRH Global CZ, Kasys, Kardex nebo DENIOS.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše