International Engineering Fair

Übersetzung nicht verfügbar.

Mezinárodní strojírenský veletrh provázejí slevy a akce BRNO FAIR CITY

Již druhý rok mohou návštěvníci Mezinárodního strojírenského veletrhu čerpat v rámci projektu BRNO FAIR CITY mimořádné benefity v restauracích, barech či klubech nebo třeba na dopravu. Letošní Mezinárodní strojírenský veletrh proběhne v termínu od 1. do 5. 10. 2018 a bude to jeho jubilejní 60. ročník.

K Brnu dodnes neodmyslitelně patří titul „veletržní město“. Mezinárodní strojírenský veletrh každoročně měnil Brno na kosmopolitní metropoli plnou cizinců, technologických novinek i spotřebitelského zboží, na brněnské výstaviště za ním proudily statisíce návštěvníků. Společný projekt města Brna a Veletrhů Brno BRNO FAIR CITY má připomenout dobu, kdy veletrhy žilo celé město a pro návštěvníky, vystavovatele i Brňany bylo nabité ruchem a aktivitami.

Pro účastníky veletrhu je připraveno množství výhod a benefitů, které jim usnadní přístup ke všemu, co město Brno nabízí. Akce zahrnují širokou nabídku z oblasti gastronomie, relaxace, zábavy a dopravy.

Výhodné nabídky brněnské gastronomie

Jednou z nejčastějších otázek, které účastníci Mezinárodního strojírenského veletrhu řeší je, kde se můžou dobře najíst. Do projektu BRNO FAIR CITY se zapojili přední podniky, které nabízí to nejzajímavější z brněnské gastronomie. V restauracích, kavárnách, pivnicích, barech či klubech jsou pro účastníky veletrhu přichystány speciální či cenově zvýhodněná menu, welcome drinky nebo nápoje zdarma.

Pivní degustace i speciální party

V bývalém atomovém krytu 10-Z budou ve dnech 2.–4.10.2018 probíhat pivní degustace brněnských pivovarů Pegas a Hauskrecht. Vstupenka na degustaci platí zároveň i pro vstup do celého krytu a jednotlivé expozice si budete moci zcela výjimečně prohlédnout s pivem v ruce. V baru HighFive je připravena ve středu 3. 10. 2018 speciální MSV party, která přinese účastníkům veletrhu řadu výhodných nabídek v podobě nápojů a zábavy zdarma.

Aktivní odpočinek, výlety i umění

Ti, kdo mají rádi aktivní odpočinek, ocení zvýhodněnou nabídku na motokáry Kart Arena, možnost projet se v Kološkopku přímo v areálu výstaviště nebo třeba vyzkoušet barmanskou mixologii na vlastní kůži. U partnerských cestovních kanceláří si můžete domluvit také zajímavé výlety po Brně či jižní Moravě. Pro milovníky umění je připraveno také zvýhodněné vstupné na výstavu Alfonse Muchy, která je k vidění na brněnském výstavišti.

Snadnější cestování po Brně

Pro jízdu hromadnou dopravou můžete využít zvýhodněnou veletržní jízdenku od brněnského dopravního podniku, který je oficiálním městským dopravcem projektu. Slevu získáte také u partnerských taxislužeb, ať už se jedná o Liftago nebo Drink&Drive.

Jak využívat výhody akce BRNO FAIR CITY?

Využít benefity mohou jak vystavovatelé, tak návštěvníci a pro jejich kompletní uplatnění je potřeba mít speciální silikonový náramek, který slouží k identifikaci účastníků veletrhu. Náramek lze jednoduše získat během konání veletrhu v Info Pointu BRNO FAIR CITY u hlavního vstupu na základě předložení platného vystavovatelského průkazu (vystavovatelé) nebo platné vstupenky (návštěvníci) na Mezinárodní strojírenský veletrh 2018.

Aktuální nabídku BRNO FAIR CITY můžete mít přehledně ve svém mobilním zařízení díky aplikaci BVV TRADE FAIRS. Kompletní informace najdete na https://www.brnofaircity.cz/

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše