International Engineering Fair

Übersetzung nicht verfügbar.

Tři sporty, které si vyzkoušíte na Mezinárodním strojírenském veletrhu

60. mezinárodní strojírenský veletrh není jen o obchodních jednáních. V pavilonech si také zasportujete. Podívejte se, jak se můžete na výstavišti odreagovat.

1. Basketbal

Myslíte si, že máte lepší mušku než Michael Jordan? Pak si to přijďte ověřit do pavilonu E. V expozici společnosti Eprin si vyzkoušíte střelbu na koš proti robotovi od firmy Fanuc.

2. Golf

Zdolat čtyři jamky na co nejméně pokusů musí zvládnout ti, kteří si chtějí od stánku firmy ArcelorMittal v pavilonu V odnést pěknou cenu. Všechny dráhy i hole jsou vyrobené z ostravské oceli, takže hrajete na opravdu kvalitním hřišti.

3. Fotbal

Český národní sport si vyzkoušíte v pavilonu P. A navíc budete mít přesilu. Zvládnete ve dvou porazit robota ve stolním fotbálku, nebo vás čeká drtivá porážka?

Na výstavišti vás čeká spousta dalších lákadel. Přijďte je objevit až do pátku 5. října. Mezinárodní strojírenský veletrh má otevřeno vždy od 9 do 18 hodin, poslední den zavírá o dvě hodiny dříve. Nejvýhodnější vstupenky jsou k dostání na internetu.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše