International Engineering Fair

Übersetzung nicht verfügbar.

Velký zájem řemeslníků o malou brusku vrtáků

Velký zájem je na Mezinárodním strojírenském veletrhu o malou brusku na ostření břitů nástrojů, která je vhodná pro malé podnikatele a lze ji instalovat například na stůl od amerického výrobce Darex. Prezentuje ji v pavilonu P společnost Stroje JMK s.r.o.

„Bruska se vyznačuje kompaktností, flexibilitou a cenovou dostupností. Bruska na spirálové vrtáky XT-3000 AUT s automatickým pohonem, elektronickou řídící jednotkou a displejem je efektivní a hospodárná při broušení spirálových vrtáků z rychlořezné oceli a tvrdokovu,“ řekla Kamila Macháčková, jednatelka firmy. Proces broušení se uskutečňuje pomocí automatického pohonu, obsluha nemusí otáčet upínací hlavu.

Přitom má bruska delší životnost brusného kotouče díky šetrnému broušení. Je ideální také pro ostření velmi dlouhých spirálových vrtáků. Informace o počtu ošetřených kusů se zobrazují na počítadle. Zařízení má možnost předvolby cyklů broušení a vyjiskřování. Samozřejmě existuje možnost odsávání třísek a rychlá výměna brusných přípravků. Kotouče CBN či diamantové brusné kotouče zaručují vynikající životnost a kvalitní povrch.

Zajímavé je, že jedna upínací hlava zařízení pokrývá kompletní oblast upnutí a je možné ji použít také pro speciální rozměry. Jeden vrták se většinou vybrousí a vyšpikuje za méně než 60 vteřin. Nová LED dotyková obrazovka usnadňuje obsluhu zařízení. Výhodou je také možnost volby automatického kartáčování za účelem zaoblení řezné hlavy.

Společnost STROJE KMK vznikla v roce 2008 na základě předchozích zkušeností majitele firmy v oblasti prodeje strojů s cílem rychle se zařadit na trhu s nabídkou prodeje strojů i s kompletní technologií a zaměřením na dodávku projektů na klíč. Firma se zaměřuje na speciální technologie nabízející tu nejlepší kvalitu a zaručující nejnáročnější technické požadavky. Důraz je kladen na vybudování trvalých a pevných vztahů založených na kvalitní komunikaci mezi dodavatelem a konečným zákazníkem a technické podpoře před dodáním stroje ale i kvalitním poprodejním servisu a poradenství.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše