Stavební veletrh Brno

Übersetzung nicht verfügbar.

Sestavte si domov na míru. Se vším poradí Eco Tainers

Společnost eco tainers s. r. o. na Stavebním veletrhu Brno 2020 představí vizi ekologických staveb z lodních kontejnerů. Také vystaví první a zároveň nejmenší projekt, který dokáže splnit komfortní představy o bydlení.

Z plánu postavit domek z lodních kontejnerů vznikla ekologicky myslící firma. „Společnost jsme založili letos v říjnu. Nadchli jsme se totiž pro kontejnerové stavby a rozhodli jsme se začít vytvářet domky i pro ostatní,“ řekl generální ředitel eco tainers Martin Hofman. Společnost přiveze do Brna téma ekologických staveb. „Milujeme ekologii, minimalismus, design a funkčnost. Přidejte k tomu trochu poctivé práce a výsledkem toho všeho je náš domek,“ vysvětlil Hofman.

Na Stavebním veletrhu Brno 2020 představí první a nejmenší projekt. Konstrukce je tvořena jedním lodním kontejnerem 40’HC o rozměrech 12 x 2,3 metrů. „Prostor je omezený, ale dispozičně řešený tak, aby vyhovoval komfortnímu bydlení za jakékoliv situace. Kdyby vám ani tak nestačil, nebo nastaly změny ohledně počtu obyvatel domku, stačí zajít na naše webové stránky a jednoduše si domek nechat rozšířit,“ řekl Hofman. eco tainers s. r. o. se dokáže zaručit za domy i dvacet let, a to díky kvalitním materiálům, z kterých domky staví.

Stavba na míru rozhodně není překážkou

eco tainers s. r. o. přišla také s inovací, která dává prostor představivosti. „Jste náročným zákazníkem? Pak si u nás sestavte domek přesně podle svých představ. Budete mít na výběr ze tří typů fasád, dvou interiérů a dvou typů střech porostlých vegetací. Nabízíme i bonusové vybavení jako garáže, terasy, zabudované techniky, nebo nábytek tvořený přímo v naší dílně,“ dodal ředitel.

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše