KABO

Übersetzung nicht verfügbar.

Mladistvé tašky do města? Pár tipů pro pány i dámy

Malé, praktické a variabilní, aby se daly nosit v ruce, přes rameno, připnout na pásek nebo vzít jako batoh na záda – takové kabelky perfektní do města představuje na letošním veletrhu KABO česká firma UNIDAX pod značkou FACEBAG. „Letos tu máme nové modely malých kabelek pro dámy, vyvzorovali jsme i další variabilní dámský batoh a připravili jsme dvě nové tašky s nastavitelným popruhem přes rameno pro pány. Jsou vyrobeny v českých dílnách z pravé kůže a tak akorát velké na doklady, peněženku, klíče a mobil,“ říká Jakub Závorka, manažer společnosti.

Na stánku také ukazuje, že se opět vrací do hry lakovaná kůže, například u nových dámských shopping bagů s kapsičkami, a návrat hlásí i metalické barvy. „Máme tu jednu modelovou řadu menších dámských tašek do ruky, kterou na veletrhu představujeme ve třech barevných kombinacích. Metalické barvy se zase vracejí zpátky na žádost zákazníků, především metalická modrá,“ ukazuje na stánku Jakub Závorka s tím, že kabelky Facebag vznikají díky spolupráci českých výrobců a návrhářů.

Tak tomu bylo i v případě větší dámské kabelky Poly, která je už spíše butikovou záležitostí a novinkou ve firemním portfoliu. „Kabelka je velmi jednoduchá, její majitelka ji může vzít do ruky nebo přes rameno a je zajímavá svým netradičním řešením, kdy přes tašku je přehozená asymetrická klopna. Je vyrobena z hladké černé kůže, klopna je z černé kůže se srstí. Na veletrhu KABO vystavujeme dvakrát ročně, a tak víme, že zákazník od nás očekává inovace a variabilitu,“ potvrzuje manažer firmy, která kromě tradiční české výroby nabízí i tašky značek, které dováží z Itálie.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše