STYL

Übersetzung nicht verfügbar.

ANA SOUSA, ideální volba pro moderní ženy

Agentura Grandtex EU představuje na českém trhu novou portugalskou značku pro ženy. Rodinná společnost ANA SOUSA, založena v roce 1992, se spoléhá na kvalitu materiálů, inovativní design a moderní vybavení, které vyjadřuje vysoké vnímání hodnoty oblečení.

Za dvě desetiletí si značka ANA SOUSA díky své eleganci a kouzlu upevnila svou pozici na mezinárodní scéně. S 58 franšízami a více než 310 prodejci po celém světě, v zemích, jako je Portugalsko, Španělsko, Rusko, Lucembursko, Švýcarsko, Slovensko, Irsko, Anglie, Německo, je značka synonymem úspěchu v kategorii dámského oblečení.

Koncept značky ANA SOUSA pro každou kolekci nabízí různé kategorie dámského oblečení (šaty, kabáty, blejzry, tuniky, halenky, pletené zboží, trička, kalhoty, džínsy atd.) a to za nejvýhodnější ceny. Grandtex EU pro tuto značku hledá nové prodejce. Kromě ní zastupují pro ČR, SR a Maďarsko i značky Four.ten Industry, Impulso, Moncho Heredia, Montechiaro či Olimara.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše