Mineralien Brünn

Übersetzung nicht verfügbar.

Anděl, netopýr i doplněk do vlasů od značky Vladstraschna

Krásu surových kamenů i s jejich případnými kazy nechává při své tvorbě vyniknout Vladimíra Neuvirtová tvořící pod značkou Vladstraschna. Mezi výrobci šperků se pohybuje více než 15 let, nabídnout tak může širokou škálu zboží od autorských šperků, přes vlasové doplňky až po dekorace z minerálů. U jejího stánku na výstavě Minerály Brno si tak přijde na své skutečně každý.

Pro značku Vladstraschna je typické spojení minerálů s kovem. Autorka využívá cínovou slitinu s obsahem stříbra a mědi, ale i zpracování přírodnin pokovováním čistou mědí. Právě kov totiž se surovými minerály tvoří zajímavý kontrast. Výběr minerálu je přitom pro Vladimíru Neuvirtovou zásadní. „Zakládám si na výběru zajímavých až raritních kousků. Každý kus je neopakovatelný, proto jsou neopakovatelné i mé šperky z nich,“ říká autorka značky Vladstraschna. Kromě klasických šperků ráda tvoří i nejrůznější bytosti v podobě andělů, netopýrů nebo draků. Své výrobky pravidelně prezentuje i na řemeslných jarmarcích, hradních slavnostech a podobných tematických akcích.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše