ProDítě

Übersetzung nicht verfügbar.

Andys Czech přiveze vše pro šťastná miminka

Firma Andys Czech přiveze na ProDítě sortiment, který zde bude mít svoji premiéru. Z nejzajímavějších novinek budou k vidění moderní kočárky BO JUNGLE, inovativní sonický zubní krtáček pro děti InnoGIO nebo přístroj pro přípravu jídel Nutribaby+ XL, který oceníte nejen při péči o miminka.

Moderní a kvalitní kočárky BO JUNGLE ve 3 řadách

Strolly – v jednoduchosti je krása. Má většinu vlastností špičkových kočárků, takže je pohodlný a vhodný pro každodenní cesty městem a přírodou.

Suvvy - kočárek inspirovaný belgickým životním stylem, který se zaměřuje na pohodlí a pohodu dětí za každého počasí. Jsou správnou volbou zejména pro aktivní rodiče.

Lummy – kočárek, který stejně jako měsíc září vysoko na obloze, mírumilovně a neochvějně hlídá a doprovází rodiče s dětmi na cestách životem.

Ergonomická vanička B-Bear od BO JUNGLE

Vaše dítě si bude užívat koupel ve vaničce s tvary roztomilých medvědích uší. Součástí je lehátko do vaničky s přísavkami pro ty nejmenší a praktická odnímatelná miska na mýdlo. Pro snadné vypuštění vody je vanička vybavena výpustí.

Značka InnoGIO

Značka InnoGIO představuje inovativní sonický zubní kartáček pro děti s funkcí 360 °. Nová třístranná hlava 360 ° důkladně vyčistí zuby a dásně vašeho dítěte. Inovativní rukojeť usnadňuje držení kartáčku a ochranný kryt uchovává kartáček čistý. Kartáček je vybaven vestavěnou baterií s bezdrátovým dobíjením.

Značka Babymoov

Nutribaby+ XL je multifunkční přístroj pro přípravu jídel pro miminko i celou rodinu. Díky svým vlastnostem (vaření v páře, 3 rychlosti mixování) pomáhá při přípravě mnoha zdravých a chutných receptů. Má 6 funkcí: vaří (v páře), mixuje (3 rychlosti), rozmrazuje, ohřívá mléko, ohřívá příkrmy a sterilizuje. XL kapacitu tvoří 3 koše na vaření v páře umožňující vaření bez nutnosti míchání různých druhů potravin.

Jsme velkoobchodní firma s dětským a kojeneckým zbožím působící na trhu již od roku 2002. Na námi zastupované značky máme výhradní distribuci pro ČR a SR. Více informací najdete na webu www.andys.cz.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše