Übersetzung nicht verfügbar.

ANIMAL TECH a Národní výstava hospodářských zvířat se přesouvají do září

Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu ANIMAL TECH a Národní výstava hospodářských zvířat se uskuteční od 5. do 8. září 2021. O přesunu do zářijového termínu rozhodlo vedení společnosti Veletrhy Brno společně s oborovými svazy s ohledem na aktuální vývoj.

„Věříme, že ve druhé polovině roku dojde ke zvýšení kolektivní imunity v důsledku proočkovanosti a testování a tím k postupnému návratu k normálnímu životu. Očekáváme, že zavedení Covid pasů a chytrých aplikací prokazujících imunitu umožní konání obchodních akcí s účastí většího počtu osob. Změna termínu zvyšuje možnost uspořádání obou akcí,“ sdělil Jiří Kuliš, generální ředitel Veletrhů Brno. 

„Pro Národní výstavu hospodářských zvířat a ANIMAL TECH je podstatná i mezinárodní účast vystavovatelů i návštěvníků. Na výstavu hospodářských zvířat přijíždějí odborníci a obchodníci z více než 20 zemí, kam se živá zvířata vyváží. Společně s partnery zvažujeme prezentaci vybraných potravinářských oborů v rámci veletrhu pro živočišnou výrobu ANIMAL TECH,“ doplňuje Lucie Vymazalová, ředitelka veletrhu ANIMAL TECH.

Veletrh ANIMAL TECH bude rozšířen o možnost prezentace strojů a technologií
pro mlékárenství a pro masný průmysl a další nomenklaturu zrušených potravinářských veletrhů s cílem vytvořit možnost pro prezentaci vystavovatelů již v letošním roce.

„ČMSCH, a.s., jako spoluorganizátor Národní výstavy hospodářských zvířat chápe
a podporuje kroky zúčastněných chovatelských svazů i společnosti Veletrhy Brno
při přesunu termínu na zářijové datum. Věříme, že podmínky začátku podzimu umožní organizaci Mezinárodního veletrhu ANIMAL TECH a NVHZ v rozsahu a kvalitě, na kterou jsou účastníci veletrhu zvyklí,“ dodává k novému termínu výkonný místopředseda představenstva Českomoravské společnosti chovatelů Josef Kučera.

Ztráta osobních kontaktů v době pandemie potvrdila, že veletrhy jsou pro firmy nepostradatelnou obchodní prezentací. Těší nás dosavadní zájem vystavovatelů, návštěvníků a dalších odborných partnerů o veletrh ANIMAL TECH a Národní výstavu hospodářských zvířat.

Více informací: www.animaltech.cz, www.vystavazvirat.cz.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše