Übersetzung nicht verfügbar.

Arcon Machinery a.s. je dodavatel procesních a balicích technologií pro potravinářskou, farmaceutickou a chemickou výrobu

Arcon Machinery a.s. je firma s více než 30letou tradicí na českém trhu, zastupuje řadu významných zahraničních dodavatelů balicích a procesních technologií pro potravinářskou, farmaceutickou, kosmetickou a chemickou výrobu.

Dodává kartonovací a celofánovací stroje, tabletovací lisy, plničky kapslí, blistrovací stroje,
plničky kapalin a prášků, sáčkovačky, indukční zatavovací zařízení, počítačky tablet, granulátory, potahovačky, sušičky, mlýny, sítovačky, homogenizátory a též kompletní výrobní linky, včetně systémů pro značení výrobků a serializaci.

Firma Arcon Machinery a.s. bude na svém stánku č. 042 v pavilonu V vystavovat mimo jiné kompletní balicí linku korejské firmy COUNTEC, model DMC-4T na dávkování tablet a kapslí do dóz (8 počítacích drah), s automatickým stavěním dóz na dopravník (stavěčka dóz, model UA-100), s výkonem 35 dóz za minutu, s následným uzavíráním dóz (automatická šroubová uzavíračka model SC-40).

Korejská firma COUNTEC patří k nejvýznamnějším světovým výrobcům systémů pro dávkování tablet do dóz, včetně kompletních linek.

Kompletní linka COUNTEC s výkonem 200 dóz za minutu.


Dále bude na našem stánku vystavena blistrová balička korejské firmy HOONGA, model HM-V3. Firma HOONGA, podobně jako firma COUNTEC v oblasti počítaček, patří ke špičce světových výrobců farmaceutických blistrovacích a kartonovacích linek. Níže je ukázka blistrovacího monobloku s výkonem 600 blistrů za minutu.

V další části expozice si budou moci návštěvníci našeho stánku prohlédnout 8stanicový rotační tabletovací lis korejské firmy PTK (Pharma Tech Korea), model PRLM8 a též automatický kapslovací stroj PTK, model PF-1000.

Jako žhavou novinku vystavíme letos na Embaxu rotační plničku stojacích sáčků (doypack) se zipovým uzávěrem, od korejského výrobce NAOPACK.

Většinu dodávaných zařízení též standardně osazujeme označovacími systémy DOMINO.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše