Na špičkách

Übersetzung nicht verfügbar.

Baletní soutěž pro děti a mládež "NA ŠPIČKÁCH" BRNO 2018

Akce: Na špičkách
Podtitul: 
Mezinárodní amatérská baletní soutěž pro děti a mládež
Termín: 
28.-29.4.2018
Místo akce: 
Rotunda / pavilon A
Odkaz na web: 
www.naspickach.cz
Kontaktní osoba: 
Iva Šnajderová
Telefon: +420 724 211 264
Email: 
filianek@filianek.cz

Ve dnech 28. a 29. 4. 2018 se v prostorách Brněnského výstaviště v sále Rotunda, uskuteční 4. ročník mezinárodní amatérské baletní soutěže pro děti a mládež "Na špičkách" Brno 2018 (www.naspickach.cz). Baletní soutěž vznikla v roce 2015 a Baletní škola Filiánek připravuje již 4. ročník této soutěže. Tato soutěž důstojně otevírá město Brno mladému baletnímu světu a je svého druhu jedinou na Jižní Moravě. Soutěže se mohou zúčastnit neprofesionální baletní školy, taneční oddělení ZUŠ, amatérské soubory i jednotlivci. Osloveny byly soubory z celé ČR i sousedících států Rakouska, Slovenska, Polska, Maďarska a Německa. Předpokládáme účast více než 800 soutěžících ze 6 zemí, kteří budou ve dvou dnech moci ukázat úroveň svých baletních dovedností. Členy soutěžní poroty opět budou bývalí tanečníci ND v Brně, současní pedagogové Taneční konzervatoře Brno doc. Mgr. Jarmila Vondrová, Mgr. Eva Štychová,  MgA. Hana Litterová, Mgr. Boris Hanák a primabalerína ND Brno Jana Kosíková - Přibylová, nyní asistentka choreografie a pedagožka ND Brno, která je zároveň odborným garantem celé soutěže. Soutěže se zúčastní i žáci a žačky pořádající Baletní školy Filiánek, kteří pod vedením lektorek Sylvy Mičánkové a Mercedes Gonzalez dosahují vynikajících výsledků na baletních soutěžích v ČR i na nejvyšší světové amatérské soutěži mladých tanečníků „Dance World Cup“.

Zveme Vás všechny, mladé tanečníky, rodiče, pedagogy i veřejnost, a to na podium soutěžit nebo do hlediště podpořit brněnské soutěžící. Vstup zdarma.

Baletní soutěž „Na špičkách“ je pořádána za velké podpory Magistrátu města Brna, Jihomoravského kraje a mnoha partnerů z řad firem a rodičů žáků školy.

Motto soutěže. „NE TO, CO MÁM, ALE TO, CO TVOŘÍM, JE MÉ KRÁLOVSTVÍ.“

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše