ProDítě

Übersetzung nicht verfügbar.

Bamboolik představí novinku na českém trhu: multifunkční deku do autosedačky Snugglebundl

Pro vás. Pro vaše dítě. Pro planetu. Nechte se přesvědčit o výhodách látkových plen u stánku Bambooliku. Moderní látkové plenky už dávno nejsou „opruz“, naopak šetří přírodu, citlivou dětskou pokožku i vaši peněženku. A mají krásné barvy a vzory!

U stánku Bambooliku najdete také novinku na českém trhu – unikátní multifunkční deku do autosedačky Snugglebundl. K dispozici bude k vyzkoušení, miminko do sedačky máme případně k zapůjčení.

Bamboolik je český výrobce moderních látkových plen a potřeb pro moderní ekologickou domácnost. V roce 2019 získal nejvyšší ocenění (Trendsetter) v kategorii TOP Odpovědná malá firma v odborné anketě pořádané platformou Byznys pro společnost. Všechny produkty Bambooliku jsou vyrobeny v ČR, zhruba polovina pochází dokonce z chráněných dílen. V roce 2020 otevřel Bamboolik přímo v Brně vlastní šicí dílnu, ve které zaměstnává maminky malých dětí.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše