Übersetzung nicht verfügbar.

SAFILO – Brýle úzce spojené s módou

Design. Móda. Světoznámé značky. Kvalita. Vášeň. Emoce. Historie. Řemeslná práce. To jsou slova úzce spojena s italskou společností Safilo Group...

Ta patří k největším světovým výrobcům dioptrických a slunečních brýlí. Ing. Jiří Mikulecký, Country Sales Manager této skupiny pro český trh, dodáva: „Protože patříme ke světovým lídrům v oblasti designu brýlí, klademe důraz na to, aby naše brýle byly především spojeny s emocemi a zážitky.“ Historie této společnosti sahá do roku 1878 kdy se začaly vyrábět první řemeslně zhotovené brýle.

To je také jedním z důvodů, proč každoročně na veletrh OPTA přiváží kromě zajímavých brýlí i možnost zábavy. V minulých letech například automobilové závodní trenažery, delikátní italské občersvení, brýle pohlcující modré záření, kterému jsou naše oči denně hodiny vystavovány, nebo zajímavou fashion show. 

Styl na prvním místě

„Máme spoustu licenčních značek, zjednodušeně řečeno módních domů, které celosvětově dvakrát do roka na svých přehlídkách udávají styl.“ Díky tomu se promítají jejich novinky a trendy i do nabídky Safilo Group a aktuálních brýlových kolekcí. „Před dvěma lety jsme spolupracovali například s Jimmy Chooem na brýlích s náušnicemi.“ Šlo o přelomový model – exkluzivní a navíc multifunkční brýle, ochrana očí a luxusní šperk v jednom. Tato londýnská módní značka používá hodně třpytek, štrasů, kamínků a náušnice připevněné na brýlové stranice navazují právě na tuto linii zdobení. Dílo bylo velkolepé, na designu se dokonce podílela zlatnická firma, která je dokonale osázela kamínky Swarovski. Top produkt od top tvůrců.

Z luxusních módních značek firma Safilo zastupuje například i Dior, Fendi, Marc Jacobs, Jimmy Choo, Givenchy, MaxMara, Hugo Boss, Moschino, Tommy Hilfiger, Pierre Cardin, Fossil, Carrera či Polaroid. 

A jestli vás zajímá, jakou událost či specialitu si připravila Safilo Group pro letošní šestadvacátý veletrh OPTA, fanoušci motorsportu se budou tetelit. Mohou si prohlédnout kolekce značky Carrera, jejíž brýle nosí jezdci týmu Formule 1. Jejich nová kolekce má dva mimořádné ambasadory ztělesňující nekonvenčnost a odvážnost: Kimi Räikkönena a Antonia Giovannaziho. Oba jezdci F1 si oblíbili brýle využívající ULTEM technologii s perfektní rovnováhou mezi komfortem a stylem. Díky tomu kolekce perfektně zapadne nejen do jejich, ale i do vašeho aktivního životního stylu!

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše