Übersetzung nicht verfügbar.

Být nejlepší! To je cíl Uvex

Chránit od samého začátku bytí. To je velkým a nelehkým posláním firmy Uvex.

Uvex je ochrana a bezpečnost, ale také pohodlí. Z malé rodinné firmy Winterů pocházející ze severu Bavorska se v průběhu téměř sta let stala společnost s více než dvěma tisíci zaměstnanci. Od začátku však s jediným a tím nejdůležitějším posláním a závazkem: protecting people. Tedy chránit člověka.

Ochraňuje lidi vlastně bez ustání. V práci i volném čase, na montážní lince i na sjezdovce, při svařování i při jízdě na koni. Společnost je pomyslně rozdělena na uvex safety group a uvex sport group. Jedna je partnerem vrcholových sportovců. Druhá vyvíjí, vyrábí a distribuuje výrobky a služby starající se o bezpečnost a ochranu lidí v profesním životě.

Stupně vítězů
Už na neblaze poznamenané olympiádě nacistickou propagandou v Berlíně roku 1936 nejednou „startovaly“ ochranné uvex brýle na atletickém ovále díky zakladateli firmy Phillipu Winterovi. V průběhu let pak přibyly lyžařské, motocyklové a mnohé další sportovní brýle. A v posledních letech i jiné doplňkové sportovní vybavení včetně funkčního oblečení.