STYL

Übersetzung nicht verfügbar.

CAPU, česká kvalita, která zahřeje vaši hlavu, krk i ruce

Firmu CAPU z Třebíče znají milovníci kvalitních pletených i bavlněných čepic a fleecových produktů už pěknou řádku let.

Naše firma patří k rodinným podnikům, kde se na chodu podílí celá rodina a to už od roku 1991. Jako jedna z mála firem jsme schopni nabídnout zákazníkovi ucelené sety - čepice, šála a rukavice a to ve stejných barvách, materiálu a vzoru. A jako jediní jsme schopni vyrobit rukavice s 3D palcem pro pohodlnější nošení,“ vysvětluje Lukáš Uhlíř, manažer výroby a dodává: „Kvalita je u nás na prvním místě, proto není náhoda, že jsme držiteli mnoha osvědčení, certifikátů kvality a licencí - Česká kvalita , Český výrobek , Zelená firma a celosvětově uznávaný OEKO-TEX Standard 100.“

Na letošním únorovém STYLU nebude CAPU chybět. „Na veletrhu představíme stávající kolekci plus veškeré novinky na nadcházející zimu 2020/2021. K vidění bude krom zimních pletených čepic, šál a rukavic také jarní a podzimní bavlněné čepice jak pro děti, tak dospělé. V naší velmi rozsáhlé kolekci si čepici vybere opravdu každý,“ zve návštěvníky Lukáš Uhlíř.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše