GO a Regiontour

Übersetzung nicht verfügbar.

Cestovní kancelář Sport-S návštěvníkům veletrhu ukáže, jak si užít aktivní dovolenou na vodě i na horách

Téměř třicetileté zkušenosti s organizováním nejen sportovně a aktivně zaměřených zájezdů a pobytů. Přesně to může nabídnout cestovní kancelář Sport-S. Sportovní nadšenci se mohou se službami této netradiční cestovní kanceláře seznámit také na veletrhu GO a REGIONTOUR, který odstartuje na brněnském výstavišti 16. ledna 2020.

Na vodu bez starostí i zařizování

Vodáctví má mezi Čechy velkou tradici. Ne každý si ale troufne vydat se sjíždět řeku sám. Zájemci o dovolenou na vodě bez starostí proto ocení nabídku CK Sport-S. Ta zahrnuje vodácké zájezdy na většinu českých, ale i na některé řeky na Slovensku, v Polsku i Maďarsku i rafting na rakouských tocích. Každý si tak může vybrat, jestli upřednostňuje pohodový víkend na Vltavě nebo dá přednost něčemu netradičnímu, například v podobě raftování na divoké vodě nebo adrenalinového canyoningu. „Velkou výhodou je, že se naši zákazníci nemusejí vůbec o nic starat. Zajistíme půjčení lodí, místo v kempech a samozřejmě i zaškolení do technik ovládání lodě,“ říká Dáša Hrdá z cestovní kanceláře Sport-S. „Na veletrhu rádi všem zájemcům vysvětlíme, co dovolená na vodě obnáší a na co se mají připravit,“ dodává. Na vodu mohou se Sport-S vyrazit dokonce i celé školní třídy. I v tomto případě zařídí odborníci z cestovní kanceláře vše potřebné pro hladký průběh vodáckého kurzu.  

Lyžování nebo turistika? Alpy si užijete po celý rok

Jednou ze specialit cestovní kanceláře Sport-S jsou také zájezdy do Alp. Právě Alpy totiž nabízejí možnosti, jak strávit aktivní dovolenou v létě i v zimě. U  Sport-S tak najdete letní zájezdy do krásných míst v rakouských, švýcarských i italských alpách ale zejména širokou škálu lyžařských pobytů. „Velmi oblíbené jsou např. celoroční pobyty v prázdninovém domě Alpenrose v rakouském Pitztalu, kde méně komfortní ubytování kompenzuje skvělá česká polopenze a domácký přístup i příznivé ceny.“ říká Dáša Hrdá.

Firemní teambuilding na míru

Stánek Sport-S mohou na veletrhu navštívit nejen individuální cestovatelé, ale také zástupci firem. Cestovní kancelář se totiž zabývá také organizací teambuildingů pro firmy přesně na míru jejich požadavkům. Specializuje se zejména na outdoorové programy - vodácké, stavby vorů, motivační hry, lyžování, ale i zajištění ubytování a doplňkových služeb i pro vícedenní akci a to nejen kdekoliv v České republice, ale i v zahraničí. Zástupci firem, kteří mají zájem udělat pro své zaměstnance něco navíc, mohou volit z relaxačních aktivit, motivačních programů, které vyžadují spolupráci a komunikaci, nejrůznějších týmových soutěží i adrenalinových aktivit tak, aby složení teambuildingu přesně odpovídalo jeho účelu a účastníci z něj odjížděli plni nových zážitků a motivace do další práce.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše