GO a Regiontour

Übersetzung nicht verfügbar.

Cestujte na EXPO do Dubaje za výhodnou veletržní cenu

Světová výstava EXPO DUBAI 2020 láká na atraktivní destinaci a technologicky unikátní pavilon CZECH SPRING, který bude v poušti vyrábět vodu ze vzduchu. Zájezdy za blízkovýchodním luxusem a jedinečnými zážitky na brněnském veletrhu nabízí cestovní kancelář BON TON.

Dubaj s nejvyšší budovou světa, krásnými plážemi, pouštním životem i proslavenými obchodními centry patří k největším turistickým lákadlům nejen v zemích Blízkého východu. Od října 2020 do dubna 2021 k její návštěvě přibude ještě další pádný důvod – světová výstava EXPO. Na historicky první výstavě EXPO v arabské zemi se představí 180 zemí, mezi nimi samozřejmě i Česká republika s unikátním pavilonem. O něm i výhodných možnostech, jak si vše prohlédnout na vlastní oči, na pódiu v pavilonu P přednášel jednatel CK BON TON Petr Kraus.

„Český pavilon nazvaný SPRING - jaro či pramen - bude velmi moderní, futuristicky pojatý a zaměří se na problematiku ekologie a udržitelnosti. Pomocí solární energie bude vytvářet vodu ze vzduchu a promění suchou poušť v kvetoucí zahradu. CK BON TON je hrdým partnerem Českého pavilonu, díky čemuž můžeme našim klientům zajistit přednostní vstup a prohlídku s českým zástupcem,“ informoval posluchače Petr Kraus.

Autory vítězného návrhu Českého pavilonu pro EXPO DUBAI 2020 jsou mladí architekti ze společnosti Formosa AA, kteří zároveň působí jako doktorandi na Fakultě architektury ČVUT. Technologickým jádrem národní expozice bude systém S.A.W.E.R. vyvíjený vědci z Akademie věd ČR a ČVUT Praha. Systém vyrábějící vodu ze vzduchu s využitím solární energie a kultivující poušť pomocí podpovrchových kultur je přiznaným těžištěm navrženého pavilonu, potrubí se neskrývá a v exteriéru vytváří mlžný mrak. Vedle úžasných vědců a technologického umu budou hlavními motivy národní expozice české sklo a lázeňská oáza. Český pavilon SPRING naplňuje motto této světové výstavy „Spojení myšlenek – Tvorba budoucnosti“ i její téma „Příležitost, přemístitelnost a udržitelnost“.

Organizátoři předpokládají, že EXPO DUBAI za 173 dní navštíví 25 milionů lidí, z toho 70 % ze zahraničí. Jistě mezi nimi nebudou chybět Češi, pro které CK BON TON ve spolupráci s CK QUICKTOUR připravily nabídku mimořádných zájezdů. Bohatý program zahrnuje dvoudenní vstup na EXPO, poznání Dubaje i možnost odpočinku na plážích v luxusních hotelových resortech. Připraveny jsou i speciální zájezdy spojené například s předvánočními nákupy nebo s Českým národním dnem na EXPO, který připadá na 21. březen 2021. „Cena vás myslím příjemně překvapí. Šestidenní zájezd s ubytováním v hotelech řetězce Hilton na veletrhu nabízíme za mimořádnou cenu 19.990 korun,“ pozval Petr Kraus všechny zájemce na stánek CK BON TON.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše