Motosalon

Übersetzung nicht verfügbar.

Čezeta vás klidně může požádat i o alkoholový test!

Jubilejní Motosalon byl velkou premiérou i pro elektroskútry Čezeta 506. Na veletrhu nejsou sice poprvé, ale premiérově přivezli sériovou řadu tří moderních elektroskútrů s nestárnoucím designem populárního „prasete“!

Je to úplně nový model, který se čtyři roky vyvíjel, ačkoli to na první pohled nevypadá, tak na tom není téměř nic shodného. Žádná součástka není použitá z původního modelu a pořád to držíme. Je z 95 procent z českých součástek a českých dílů. Nakupujeme si v cizině jen to, co jsme v České republice nenašli v dostatečné kvalitě nebo bezpečnosti. Jsme poslední česká historická firma, která vyrábí v Čechách,“ pro expozici David Vantuch, sales manager pro ČR a SR.

Čezeta zaznamenala mediální boom, který vyvolal vlnu velkého zájmu z řad obdivovatelů jednostopých strojů, které dokáží zdolat 100 km za pouhých 20 Kč. „Spustili jsme možnost pronajímání Čezet a v tuto chvíli máme zaregistrováno z veletrhu zhruba 400 zájemců. Chceme, aby Čezeta mezi lidmi jezdila,“ potvrdil David Vantuch. A my už jen doplňujeme, že před zápůjčkou můžete být požádáni o alkoholový test a cena pronájmu na týden je 2 500 Kč.

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše