Übersetzung nicht verfügbar.

Co chystá letošní ročník veletrhu Caravaning Brno?

Svobodné a nezávislé cestování se v Česku těší stále rostoucí oblibě. Svět obytných vozů a karavanů se tak každým rokem rozrůstá o více příznivců. A právě pro fanoušky tohoto cestovatelského životního stylu je určen Caravaning Brno, jehož 18. ročník se uskuteční v tradičním listopadovém termínu na brněnském výstavišti.

Návštěvníci se opět dočkají přehlídky obytných aut a karavanů od desítek předních výrobců. Chybět nebudou zákazníky oblíbené modelové řady ani novinky pro nadcházející sezónu. Zastoupeny budou také vestavby, které vyvolávají u cestovatelů vysoký zájem. Vyhledávanou sekcí jsou i doplňky a příslušenství pro kempování. Na jednom místě tedy návštěvníci najdou vše, co k pohodovému cestování patří.

Součástí akce bude tradičně doprovodný program zaměřený na praktické rady pro zkušené i začínající karavanisty. Připraveny budou přednášky i odborné poradenství. Program vzniká ve spolupráci s Asociací kempování a karavaningu, takže se bude mluvit o aktuálních tématech a zazní množství zajímavých informací týkající se tohoto odvětví. Návštěvníci se ve spojitosti s obytnými vozy dozví vše podstatné o jejich údržbě a správném používání. Pozornost bude věnována také zásadám bezpečnosti při řízení. Chystá se i série cestovatelských přednášek, díky kterým se zájemci podívají do nejrůznějších koutů světa.

Na venkovní plochu se vrátí populární testovací jízdy, které umožní vyzkoušet si ovládání obytného automobilu na vlastní kůži. Jízdy ocení zejména návštěvníci uvažující o koupi svého prvního vozu. Jedná se o skvělou příležitost, jak pod odborným dohledem poznat specifické jízdní vlastnosti spojené s tímto druhem cestování.

Návštěvníci zde zakoupí i modely obytných vozů a karavanů, které již za sebou nějaké zkušenosti z cest mají. K dispozici budou ve venkovním bazaru. Veškeré nabízené vozy jsou ve skvělém technickém stavu a navíc potěší svými příznivými cenami.   

Akce nezapomíná ani na ty, kteří chtějí přijet přímo ve svém obytném vozu. Připraven bude minikemp fungující na principu oblíbených stellplatzů. V areálu výstaviště tak budou moci zájemci komfortně přenocovat a užít si tak tuto nezapomenutelnou atmosféru.

Caravaning Brno, který se koná od 5. do 8. listopadu, nabízí jedinečnou příležitost pro setkání s členy rozrůstající se karavanistické komunity. Její soudržnost se projevila také v uplynulých měsících, kdy v první linii pomáhala zdravotníkům a dalším složkám integrovaného záchranného systému.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše