Datart EXPO

Übersetzung nicht verfügbar.

DATART EXPO představí budoucnost spotřební elektroniky

V těchto dnech elektro prodejce Datart finišuje přípravy prvního ročníku zábavně-prodejního veletrhu Datart EXPO s podtitulem „Spouštíme budoucnost“. Brány brněnského výstaviště se otevřou již příští sobotu 20. října 2018. kromě bohatého doprovodného programu se mohou návštěvníci těšit na 80 světových značek, jež zde představí nejnovější trendy a novinky ve spotřební elektronice.

Spotřební elektronika nejen pomáhá v běžném životě, ale zároveň přináší spoustu zábavy a komfortu do všech denních lidských činností. „Na veletrhu chceme ukázat značku Datart jako inovativního leadera v oblasti elektra. Naším velkým koníčkem je – stejně jako u spousty dalších Čechů – elektro. Ať už se jedná o domácí spotřebiče, audio-video, televizory, notebooky, mobilní telefony, péči o domácnost či o tělo, to vše nás baví. Návštěvníkům zde proto chceme představit světové novinky a trendy zábavnou formou. Naším cílem je udělat z Datart EXPO nejprestižnější veletrh elektroniky u nás,“ vysvětlila Lenka Mastešová, marketingová manažerka Datartu.

Nejlepší přístup k pavilonu P je bránou č. 7.

Návštěvníci Datart EXPO se tak mohou těšit na 80 světových značek, které zde představí nejnovější trendy a novinky ve spotřební elektronice, na bohatý doprovodný program a také na řadu soutěží o hodnotné ceny. „Máme obrovskou radost, že budeme moci ukázat spoustu elektro novinek, jako například kávovary Philips LatteGo a Delonghi Dinamica Plus, fotoaparát bezzrcadlovku Nikon Z, telefony Samsung Galaxy A7 a Galaxy Note 9, TV s úchvatným rozlišením 8 K či JBL Partybox. Úplně nejžhavější novinkou, kterou se nám podařilo získat, pak budou mobilní telefony Huawei Mate 20 a Mate 20 Pro, které světová premiéra teprve čeká v příštím týdnu, tedy pár dní před naší akcí," prozradila Mastešová.

Další informace najdete na stránkách DatartExpo a FB

V gaming zóně proběhne PlayStation Mistrovství ČR v konzolových hrách. Nejvíce exponovaným titulem zde bude FIFA19 a pro české a slovenské hráče se podařilo získat tu nejprestižnější cenu z prestižních – postup do evropského kola Continental Cupu – FIFA Pro Global Series konaného na konci října v Paříži (Paris Game Week). Bude se konat také finále první offline soutěže ve Fortnite na našem území. Těšit se můžete na show, která bude kombinovat výkony nejlepších domácích hráčů i předních influencerů, účast potvrdil například Josef „Artix“ Trojan. Na LAN akci si hráči zahrají o 30 000 Kč.

V rámci doprovodného programu značka Eta bude mít Cyklo fresh bar, návštěvníci si šlapáním na kole umixují čerstvé smoothie. Candy zase přinese do Brna kousek Itálie – na jejím stánku bude celý den vařit Emanuele Ridi a návštěvníci se budou moci zastavit i u retro zmrzlinářského auta s vyhlášenou „brněnskou“ italskou zmrzlinou. U stánku značky Valera bude možné potkat známou modelku Simonu Krainovou. JBL si připravuje funzone, ve které k tanci bude hrát DJ a bude se zde i soutěžit. Rowenta a Krups ukáží holografické boxy. GoGEN postaví VSA Xtreme „U“ rampu, na které budou špičkoví BMX jezdci předvádět jedinečnou Freestyle show.  Návštěvníci se budou moci prohlédnout a svézt se ve v hybridních vozech značek BMW a Mercedes-Benz.

Předprodej vstupenek zde.

Celým dnem provází slavné moderátorské duo – Alžběta Trojanová a Mikoláš Tuček, známí z Prima COOL. Program zpestří v 11 hodin akrobatičtí tanečníci Interactive Dance Show a také dvě hudební vystoupení, ve 13:00 hodin Circus Brothers a v 19:00 hodin Eddie Stoilow.

Kromě toho, že zde návštěvníci najdou mnoho inspirace na vánoční dárky, tak každý obdrží kuponovou knížku s více jak 80 slevami ve výši až 30 %.  Slevové a dárkové kupóny bude možné uplatnit do pondělí 22.10 v e-shopu a v prodejnách Datartu. Na místě bude navíc ještě nabídka Datart nákupy TADY A TEĎ, platná pouze v rámci EXPO.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše