SILVA REGINA

Übersetzung nicht verfügbar.

BYSTROŇ – INTEGRACE s.r.o. – kvalita prověřená v terénu

Firma BYSTROŇ – INTEGRACE s.r.o. se zabývá výrobou lesní, zemědělské techniky a řadou příslušenství pro údržbu silnic. Mezi stěžejní výrobky firmy dnes patří štěpkovače - drtiče větví, lanové navijáky nebo frézy na pařezy.

Firma BYSTROŇ – INTEGRACE s.r.o. se zabývá výrobou lesní, zemědělské techniky a řadou příslušenství pro údržbu silnic. „Naším hlavní cílem, kterého se držíme řadu let, je vyrábět kvalitní stroje za rozumnou cenu a docílit maximální spokojenosti zákazníka,“ říká Vilém Bystroň junior a dodává: „Naší hlavní prioritou je kvalita strojů. Jelikož jsou naše stroje používány v těžkých terénech a náročných podmínkách, jdeme cestou jednoduché konstrukce, robustního zpracování a lehké obsluhy.“

Mezi stěžejní výrobky firmy dnes patří štěpkovače - drtiče větví, lanové navijáky, frézy na pařezy, zatloukače kůlů, drtiče a lisy ovoce, radlice na sníh a další. Pro veškeré dodané stroje nabízí BYSTROŇ – INTEGRACE s.r.o. kompletní servisní práce a to jak pro záruční, tak pro pozáruční servis. Nenechte si ujít jejich nabídku na veletrhu SILVA-REGINA.

Weitere News von der Messe