KABO

Übersetzung nicht verfügbar.

DRAGO STYLE nabídne obuv pro nenáročnější zákazníky - děti

Společnost DRAGO STYLE je na českém trhu již 30 let. Je zaměřena na dětský sortiment vysoké kvality a módnosti, protože jak sama uvádí, stejně jako vy, chce dětem dát to nejlepší. Na únorovém veletrhu KABO vás osloví s nabídkou dětské městské obuvi značek MAYORAL, GARVALÍN, AGATA RUIZ DE LA PRADA a BIOMECANICS.

Tuto nabídku jsme koncipovali tak, abychom nabídli pro budoucí obchodní partnery vynikající design obuvi, výbornou kvalitu, komfort, přírodní materiály bez použití chemických látek,  zdravotní hledisko (spolupráce se španělskou asociací pediatrů, certifikace), patentované výrobní technologie (Biomechanický institut Valencie) a v neposlední řadě zajímavou cenovou a obchodní spolupráci,“ přibližuje záměr společnosti DRAGO STYLE její jednatel, Dragutin Tichý.

Společnost Mayoral (MALAGA) je vedoucí španělskou společností v oblasti dětské mody. Svoje kolekce exportuje do celého světa a ročně produkuje 28 milionů kusů. Jejich kolekce oblečení jsou nabízeny od velikosti 50 do velikosti 170. Oblečení firma doplňuje i kolekcí obuvi, kde nabízí vždy okolo 100 modelů pro dívky a chlapce od vel. 18 do vel. 38. Firma se soustředí především na design a materiály bez chemických látek, kvalitní zpracování. Obchodní spoluprací se společností získáte silného partnera, který poskytuje velmi profesionální obchodní servis.

Společnost Garvalín (ALICANTE) je specialista na výrobu obuvi s dlouholetou historií. Jejich výroba je rozdělena do třech modelových řad a nabízí okolo 250 modelů od vel. 18 do vel. 38. Kolekce GARVALÍN je městská obuv zaměřená na velmi kvalitní zpracování, na materiály bez chemických látek, při zachování velmi zajímavé cenové úrovně. Závazek ke kvalitě se projevuje v péči o interiér, odnímatelných vložkách s antibakteriálním účinkem, obložení z přírodní kůže, jakož i v souladu s mezinárodními předpisy týkajícími se obuvi a ochrany životního prostředí ve všech procesech. V kombinaci se současným designem vyvíjí Garvalín všestranný a moderní návrh. V celosvětovém měřítku má v úmyslu nabídnout takovou botu, která se kombinuje s jakýmkoli oblečením a splňuje rozmanité potřeby tak náročných uživatelů, jakými jsou děti.

Společnost Garvalín v roce 2001  navázala spolupráci s designérem Agatha Ruíz de la Prada. Jeho návrhy jsou plné fantazie, optimismu a vitality. Kolekce jsou velmi barevné a svobodné. V pestré nabídce bude bota Agatha Ruíz de la Prada vždy okouzlující, rozeznatelná a velmi přitažlivá mladým uživatelům. Nabízí se do velikosti 38.

Kolekce BIOMECANICS je vlajkovou lodí společnosti, která je zaměřena na nejmenší děti, začínající chodit. Zde by měla být věnována velká pozornost výběru správné obuvi. Vhodná obuv totiž přispívá ke správnému vývoji chodidla, dítě se cítí bezpečněji a více si věří při prvních krůčcích. Při konstrukci této obuvi oslovila společnost Biomechanický institut ve Valencii a byly zde použity patentované technologie BIOGATEO a BIOEVOLUCE. Podařilo se vyrobit obuv, která splňuje veškeré požadavky na správný vývoj chodidla. Značka je navíc označena logem španělské asociace pediatrů, která tuto obuv certifikovala jako zdravotně prospěšnou obuv. Kolekce je nabízena od vel. 18 do vel. 32 s velmi přitažlivým městským designem. Jako velmi cenný bonus pro konečného spotřebitele je u každého páru přiložen příbalový leták v českém jazyce, který seznamuje spotřebitele o všech metodách použitých při výrobě obuvi a doporučení pro měnění velikostí při růstu nohy a mnoho dalších informací.

Názor obchodníků: Značka BIOMECANICS je mimořádná pro svoji kvalitu za přijatelnou cenu. Je nám potěšením nabízet tento produkt na svých obchodech.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše