STYL

Übersetzung nicht verfügbar.

Fabos – nejnovější kolekce ručně vyráběných šperků z Jablonce

Jablonec nad Nisou je znám výrobou šperků od nepaměti, tradice firmy Fabos na tuto historii už 16 let navazuje. Do Brna přivezli kolekce nádherných šperků, z nichž ta nejnovější se nese v duchu minimalismu.

Ve špercích převažují krystaly Swarovski, od jejich barevnosti je odvozena i barevná škála odstínů tyrkysové, modré, červené a růžové. Přestože je většina šperků provedena ve stříbře, zákazníci prý po několika letech opět začínají poptávat zlato. 

Vážka je stálicí na módním nebi

Fabos v současné chvíli nabízí neuvěřitelných 45.000 druhů šperků. Za jejich ruční výrobou stojí početný tým, který čítá na 50 lidí včetně vlastních designérů. Mezi stálice šperků na módním nebi patří vzor vážky, a to v čirých i modrých krystalech. Také šperky s decentními kulatými kameny a krystaly se ve Fabosu vyrábějí již několik let a zájem o ně přetrvává.  

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše