ProDítě

Übersetzung nicht verfügbar.

Fell Shop přiveze výrobky z kožešiny

Pěkně v teple a pohodlí udrží vaše děti kožešinové výrobky Fellhof. Na veletrh ProDítě přiveze tuto tradiční rakouskou značku společnost Fell Shop Praha.

V nabídce značky Fellhof najdete výrobky pro děti od fusaků, merino vložek do sedaček a skořepin, merino podložek, různých druhů kožešinových rukaviček, dětských capáčků, botiček až po čepice.

Značka Fellhof je rakouský výrobce kožešinových produktů. Fellhof je rodinný podnik, který se zavazuje k zodpovědnému jednání a výrobě. Výrobky této firmy jsou nejen krásné a kvalitní, ale jsou také vyrobené s ohledem na životní prostředí a mají ten nejlepší předpoklad k tomu, aby vám dobře a dlouho sloužily. Tím splňují principy tzv. slow fashion.

Sortiment Fell Shop je široký a zahrnuje nejen bytových doplňky, ale také obuv, oděvy, dětské a zdravotní pomůcky.

Všechny produkty jsou vyrobené z jehněčí kožešiny, která má unikátní termoregulační vlastnosti. Navíc je přirozeně antibakteriální, velmi jemná na dotek, krásně hřejivá a vhodná i pro alergiky. Bezpečnost produktů je pro značku velmi důležitá a tak dětský sortiment má certifikaci OEKO-TEX®.

Materiál použitý na tyto výrobky je vždy zpracovaný s ohledem na životní prostředí.

Značka Fellhof je synonymem pro kvalitní ruční práci a prvotřídní materiály. Máte tak jistotu, že se k vám dostává produkt, který vám bude dlouho a dobře sloužit.

Bezpečnost produktů je pro značku velmi důležitá a tak dětský sortiment má certifikaci OEKO-TEX®.

Značka Fellhof snoubí poctivou ruční práci s prvotřídními materiály, každý kousek je vlastně originál, protože žádná kožešina ani kůže není stejná.

Více o společnosti a všech výrobcích z jehněčí a merino kožešiny naleznete na:  www.fell-shop-praha.cz a eshopu  https://shop.fell-shop-praha.cz/.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše