STYL

Übersetzung nicht verfügbar.

Geisha a Smashed Lemon: Z džungle na divoký západ

Distribuční společnost Blue Trading Group představila na veletrhu STYL dvě nezaměnitelné módní značky, které výhradně zastupuje na českém trhu. Jde o Geishu a Smashed Lemon.

„Zatímco nizozemská značka Geisha nabízí řešení pro ženu, která během dne stihne různé situace a vždy je na ně díky správné volbě šatníku připravena, kolekce Smashed Lemon pro podzim a zimu 2020 v sobě přináší materiálovou, vzorovou i barevnou škálu od džungle až po divoký západ,“ charakterizuje aktuální kolekce jednatel společnosti Michal Staněk.

Následující podzim a zima v režii Geishi se ponese ve znamení plisovaných sukní, s gumou v pase, asymetrických či s koženým designem, jejichž mini, midi i maxi délky pokryjí každý dámský šatník na jedničku. Retro kouskem vytvořené kolekce bude manšestr, který se užívá jak stylový prvek v outfitech, tak i jako dominantní a ucelené téma. Odstíny hnědé, camel, karamel a dark sand se odráží v hlavních motivech i detailech. V šatníku nebudou chybět ani džíny a tričko se zajímavým vzorem s oversize vlněným svetrem, „Puffer“ bundy a huňaté kabáty nebo košilové šaty s vázáním kolem pasu. Kožený design jakožto neodmyslitelná součást různých střihů šatů, bund nebo kalhot bude hrát občas i hlavní roli.

V kolekci Smashed Lemon se objeví zelená jako základ přírody – v různých střizích, provedeních, odstínech od temně zelené přes petrolejovou až po svěží zelenou. Potisky květin budou střídat vzory divočiny. Minulou sezónu v kolekci vládli lvi a leopardi, nyní vévodí zebří a hadí vzory. Do barevného kontrastu se v kolekci dostává fuchsiová, sytě červená, bordová i korálová v podobě květinového potisku nebo v geometrických vzorech, zakomponovaných do šatů a svetrů. Volné střihy a košilové šaty budou pro tuto sezónu rozhodně správnou volbou. Z džungle se značka posune až na divoký západ, kde budou trend udávat odstíny dřeva, okrové a zemité tóny stepi i svěží bujaré tóny přírody. Manšestr, design broušené kůže, lehký flanel i kovbojské motivy dodají modelům příchuť westernu.

Jak tato malá ochutnávka i stručný popis naznačují, s těmito značkami se rozhodně na podzim a v zimě 2020 nudit nebudete!

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše