Übersetzung nicht verfügbar.

Hobby Chef předvede japonské nože Yaxell z damascénské oceli

Jsme provozovatelem webu Hobby Chef a výhradním dovozcem japonských nožů YAXELL z damascénské oceli.

Nabízíme širokou škálu vysoce kvalitních japonských nožů pro všechny způsoby krájení: od malého okrajovacího nožíku až po luxusní nůž Super GOU Ypsilon, který Vás uchvátí nádhernou čepelí složenou ze 193 vrstev nerez oceli.

Společnost Yaxell se věnuje výrobě profesionálních kuchyňských nožů již od roku 1932. Damascénské nože od firmy Yaxell jsou nejen čím dál oblíbenější mezi hobby kuchaři, ale používají je rovněž i špičkoví kuchaři v hotelích a restauracích po celém světě. Yaxell spojuje nejlepší současné technologie a nepřekonatelné  zkušeností tradičních řemeslníků předávané z generace na generaci v Seki,  tradičním místě výroby samurajských mečů.

Damascénské nože jsou nápadné dekorativní kresbou čepele. Každý nůž je originál, na světě neexistují dva naprosto stejné. Použitý materiál, unikátní tepelné vytvrzení a speciální opracování povrchu udržují čepel ve srovnání s jakoukoliv jinou ocelí velmi ostrou, dlouhodobě nabroušenou a odolávající korozi.

Více na www.hobbychef.cz

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše