ProDítě

Übersetzung nicht verfügbar.

Hocus a Lotus – malí dinokrokové, kteří učí děti jazyky

Hocus a Lotus je inovativní metodika, která umožňuje dětem učit se jazyky zábavnou formou a prožívat společně s Hocusem a Lotuskou velká dobrodružství. Hocus a Lotus učí děti angličtinu, němčinu, italštinu, francouzštinu a španělštinu. Výuka jazyků metodikou Hocus a Lotus bude vaše potomky bavit. Vyučujeme děti již od batolat až do 10 let.

V rámci veletrhu ProDítě se můžete těšit na bohatý program na hlavním pódiu i na našem stanovišti. Na pódiu společně s našimi lektory prožijete dobrodružství v angličtině. Na stánku u dinokroků Hocuse a Lotusky si můžete zahrát hry, vymalovat obrázek anebo také soutěžit o pololetní kurz anglického jazyka! Slosování o hlavní cenu se uskuteční v neděli odpoledne na hlavním pódiu!

Kde nás najdete?

Hocuse a Lotusku najdete v jazykové škole Light Point v Brně a v jazykové škole AJPRO v Praze. Hocus a Lotuska jezdí na návštěvu do mateřských škol a center po celé České republice.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše