Motosalon on-line

Übersetzung nicht verfügbar.

Honda pro letošek připravila 24 novinek

Světová jednička Honda má pro letošek opravdu ostře nabito. Připravila si celkem 24 novinek v podobě nových či inovovaných modelů. Mezi hlavní taháky letos patří inovovaný "crossover" NC750X, zvětšená verze cestomu Rebel o objemu 1100 ccm, rodina superskútrů Forza, modernizovaný bestseller PCX, dvouválcové pětistovky CB nebo inovovaná vlajková loď, cestovní koráb Gold Wing.

Jeden z nejoblíbenějších všestranných motocyklů v Evropě NC750X získal pro letošek více výkonu, vyšší hranici maximálních otáček, či revidované převodové poměry. Mezi další vylepšení patří elektronické řízení škrticí klapky, 3 jízdní režimy, či vylepšený a rozšířený systém nastavitelné kontroly trakce. V nabídce je i varianta s dvouspojkovou převodovkou.

Unikátní custom model Honda CMX 500 Rebel letos získal většího a výraznějšího sourozence CMX1100. Srdcem velkého "bobberu" je řadový dvouválcový motor o objemu 1084 cm3, který disponuje vysokým výkonem a evokativním zvukem. Jezdci nabídne systém nastavitelné kontroly trakce, systém pro zamezení zvedání předního kola, tempomat a 3 přednastavené jízdní režimy ovládané elektronicky řízenou škrticí klapkou.

Model X-ADV, který kombinuje prvky endura a městského skútru, prošel rozsáhlými úpravami, v rámci kterých získal více výkonu, vyšší hranici maximálních otáček, či revidované převodové poměry. Mezi další vylepšení patří elektronické řízení škrticí klapky, 4 přednastavené jízdní režimy, či vylepšený a rozšířený systém nastavitelné kontroly trakce. Dva přední LED světlomety disponují funkcí denního svícení a 5palcový TFT displej umožňuje připojení mobilního telefonu díky nové technologii hlasového ovládání Honda Smartphone Voice Control System.

Rodina prestižních skútrů Forza 125 a 350, které prošly modernizací, se letos rozrostla o zcela nový velkoobjemový skútr Forza 750. Jakožto nejvyšší model prestižní řady Forza přichází tento vrcholný městský stroj s příslibem vzrušující jízdy a maximálního komfortu zabaleného do high-tech stylu. Do schránky pod sedlem se vejde integrální přilba a schránka je vybavena USB zásuvkou; veškeré osvětlení je tvořeno LED diodami a 5palcový TFT displej umožňuje připojení chytrého telefonu prostřednictvím nového systému hlasového ovládání. Nejprodávanější skútr PCX125 pak přichází s vylepšeným stylem, prostornější schránkou pod sedlem, zásuvku USB typu C pro nabíjení mobilních zařízení či technologií inteligentního klíče Smart Key.

Vlajkový cestovní model Gold Wing letos přijíždí mimo jiné s vylepšeným audiosystémem a s kvalitnějšími reproduktory. Varianta Tour pak dostala větší prostor pro zavazadla nebo pohodlnější sedlo spolujezdce. Obsáhlý seznam výbavy u obou modelů zahrnuje 7palcový TFT displej, navigaci s gyrokompasem, Apple CarPlay™, Android Auto™ či elektricky ovládaný plexi štít.

Naháč CB500F spolu se svými souputníky, enduro verzí CB500X a kapotovanou verzí CBR500R nabízí zábavný dvouválcový motor zabudovaný do jednoduchého, lehkého a sportovně laděného podvozku, který nabídne stejnou porci radosti zkušenému jezdci, i těm, kteří stojí na začátku své jezdecké kariéry. Maximální výkon 35 kW dělá tento stroj vhodným i pro držitele řidičského oprávnění kategorie A2.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše