Mineralien Brünn

Übersetzung nicht verfügbar.

I milovníci mušlí se mají na co těšit. Martin Kuča nabídne vzácné kousky z celého světa

Kráse mořských mušlí propadl Martin Kuča už jako malý kluk. Sběratelství se intenzivně věnuje posledních 20 let, o krásné kousky se proto podělí také s návštěvníky výstavy Minerály Brno, která se na brněnském výstavišti koná 16. a 17. listopadu. U jeho stánku budou k nalezení mušle ze všech koutků světa.

Mušle z vlastních sběrů i dovozů ze sběratelských burz nabízí Martin Kuča na stránce www.morskemusle.cz již sedmým rokem. Milovníci těchto darů moře zde najdou mušle různých tvarů, velikostí i barev. V rámci výstavy Minerály Brno si je budou mít příležitost prohlédnout i na živo. „Na výstavě budu nabízet zejména ve sbírkách méně zastoupené mušle ze západního pobřeží Afriky a nádherné suchozemské plže z Vietnamu a Indonésie. Samozřejmě ale nebudou chybět ani běžnější kousky,“ říká Martin Kuča, který patří k pravidelným účastníkům akce. „Ze spousty pravidelných zákazníků se již stali přátelé, a tak je tato výstava i možností se s nimi sejít a poklábosit o mušlích. Hodně lidí se ke mně chodí také poradit, jak mušle vyčistit a udržovat nebo chtějí určit, co za druhy mají doma,“ uzavírá Kuča.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše