KABO

Übersetzung nicht verfügbar.

IGI & CO, pohodlná všestranná obuv do města, na sport i vycházku

Jednou z prezentovaných značek, kterou představí společnost FREE PEOPLE s.r.o. na letošním KABU, je IGI & CO. Značka byla založena v roce 2002 a spolu s Primigi (dětská obuv), patří společnosti IMAC, která je jednou z největších italských průmyslových skupin pro pánskou, dámskou a dětskou obuv. Jejich výrobky jsou nabízeny na nejdůležitějších mezinárodních trzích již více než 40 let.

Značka IGI & CO nabízí vysoce výkonné technické produkty inspirované italským stylem: obuv vyznačující se extrémní lehkostí, pružností a prodyšností díky speciálně vybraným kůžím. Všechny produkty IGI & CO představují "všestrannou" pohodlnou obuv s "výkonem" sportovní obuvi v městském stylu. IGI&CO je obuv, kterou lze nosit jak každý běžný den, tak i pro formální příležitosti.

Komfort, prodyšnost, lehkost, flexibilita, nejkvalitnější kůže nebo Gore-Tex, to jsou jedny z předností značky.Zvláštní pozornost je věnována stylu značky, aby bylo možné sdělit, že obuv se dá snadno nosit při formálních příležitostech, v práci, na dovolenou nebo na cestách, ale zároveň pro procházku a jednoduše pro relaxaci o víkendu.
IGI&CO je univerzální produkt, který je současně dynamický a moderní. V každé kolekci najdete širokou nabídku obuvi v městském stylu, volnočasovou, sportovní, ale i formální obuv. Pánská obuv ve velikostech 39-46, dámská ve velikostech 35-41.

Přednosti a technologie

KOMFORT A MAXIMÁLNÍ POHODLÍ

Anatomická, kožená a vyjímatelné stélka. Měkká s tvarem, který odpovídá tvaru chodidla.

Anti-shock „kapsle“ na patě v materiálu s dvojitou hustotou.

Měkké vnitřní ochranné polstrování.

Anatomický design přesně kalibrovaný s ohledem na anatomický tvar nohy.

LEHKOST

Lehké díky podešvi, vyrobené ze směsi vybraných materiálů s nízkou specifickou hmotností. Zvláštní výrobní technika vytváří mikročástice uvnitř podešve, čímž jsou lehčí.

VYJÍMATELNÁ STÉLKA a stélka MEMORY FOAM (paměťová pěna)

Všechny boty IGI & CO, kde to umožňuje konstrukce, jsou vybaveny měkkou a anatomickou vyjímatelnou koženou vložkou, která poskytuje maximální hygienu a pohodlí.

Zároveň u některých modelů je stélka s memory foam- paměťovou pěnou, která zajišťuje ještě větší pohodlí chodidla, absorbuje mikro nárazy z chůze, přizpůsobuje se plantární struktuře chodidla a masíruje chodidla v každém kroku.

FLEXIBILITA

Podrážka s exkluzivním designem, který zaručuje modulární flexibilitu.

Vstřikovací technologie – spojení podešve s vrchní částí boty bez použití lepidel nebo jiných prvků, které by mohly snížit pružnost obuvi.

Mezipodešev používaná v ohebném prostoru je z vysoce elastického materiálu.

Zároveň tato podešev vždy dobře drží, je lehká, pružná vysoce odolná proti nárazům.

NEJKVALITNĚJÍ KŮŽE

Kůže použitá pro svršky i vnitřní část obuvi je provotřídní kvality, pečlivě vybraná k zajištění maximálního pohodlí a hygieny.

GORE-TEX

Obuv IGI & CO vyrobená z materiálu GORE-TEX® poskytuje speciální kombinace úplné prodyšnosti a vodotěsnosti, udržuje nohy v suchu a chrání před chladem i teplem, a to díky mimořádnému pocitu pohody.
Všechny výhody systému GORE-TEX®, obložení spolu se speciálními konstrukčními technikami a přísnými standardy kvality přispívají k vytvoření jedinečného produktu, který zaručuje dobré životní podmínky v jakýchkoli klimatických podmínkách.

IGI & CO / GORE-TEX® reaguje na potřeby sofistikovanějšího spotřebitele a je ideálním řešením pro ty, kteří hledají boty, které jsou vhodné pro širokou škálu situací, pro každý životní styl a každé použití. Jak v kanceláři, tak i při cestování, doma nebo na víkend, boty IGI & CO v Gore-tex poskytují maximální univerzálnost v absolutním pohodlí.

EXKLUZIVNÍ TECHNOLOGIE GORE-TEX SURROUND – PRO KOLEKCE JARO/LÉTO

Obuv IGI & CO GORE-TEX® vyrobené s novou technologií SURROUND ™ poskytují klimatický komfort, který ohraničuje nohu 360 °.
Déšť a voda nemohou projít mikroprocesy membrány GORE-TEX®, ale přebytečné teplo a pot vystupují přes horní část a přes speciální vlastnosti podešve, které mají na sobě velké otvory. Díky tomu jsou boty IGI & CO GORE-TEX® s technologií SURROUND ™ ideální obuví pro nošení i uvnitř, když prší a slunce svítí.
Boty IGI & CO GORE-TEX®, které mají technologii SURROUND ™, jsou prodyšné a voděodolné.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše