ProDítě

Übersetzung nicht verfügbar.

Jack N' Jill Kids přináší přírodní a bezpečnou péči o ústní hygienu dětí a dospělých

Dětské zubní kartáčky, pasty a další zboží vyrobené z přírodních materiálů, bez obsahu geneticky modifikovaných surovin a co nejpřátelštější k dětem i životnímu prostředí přiváží na ProDítě Jack N’ Jill Kids.

Jack N’ Jill vytvořili manželé Justin a Rachel z Austrálie, kteří se po narození svého prvního dítěte rozhodli přidat k rodičům z celého světa, kterým záleží na současných problémech s životním prostředím a na tom, jaké přímé účinky mají na naše děti. Začali zpochybňovat vše, s čím přišel jejich syn do kontaktu, protože ho nechtěli vystavovat účinku zbytečných přísad a chemikálií. Z nedostatku možností výběru v rámci ústní hygieny byly frustrovaní. Rozhodli se proto vytvořit tu absolutně nejbezpečnější a nejchutnější zubní pastu pro děti.

Víme, kolik práce dá přimět děti, aby si čistily zuby – nebo aby to dovolily rodičům. Právě proto chceme, aby to pro ně byl chutný, veselý a zároveň i bezpečný zážitek. Kromě zubní pasty Justin a Rachel navrhli a vyrobili první dětské zubní kartáčky z kukuřičného škrobu, řadu silikonových kartáčků pro péči od prvního zoubku, které jsou vyrobeny ze vzácného lékařského a potravinářského silikonu, kelímky z bambusových a rýžových plev a pytlík ze 100% přírodní bavlny.

Jack N’ Jill je společnost ohleduplná vůči přírodě. Balení produktů jsou navržena tak, aby byla minimalistická, recyklovatelná a bez BPA. Jack N’ Jill je zcela bez obsahu čehokoliv geneticky modifikovaného a bez derivátů palmového oleje.

VŽDY PŘÍRODNĚ

Nikdy žádný fluorid, SLS, parabeny, složky GMO, barviva, cukr ani umělé konzervační látky.

VŽDY BEZPEČNĚ

S přírodními složkami je naše zubní pasta bezpečná při požití a naše výrobky jsou vždy bez škodlivých chemických látek a BPA.

VŽDY ZODPOVĚDNĚ

Jack N' Jill je společnost ohleduplná vůči životnímu prostředí. Používáme recyklované a přírodní materiály, jako například kukuřičný škrob a bambus namísto plastů.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše