Übersetzung nicht verfügbar.

Omega Optix. Prémiový antireflex Spectra, aplikace pro optiky a další skvělé novinky

Společnost Omega Optix patří mezi největší výrobce a dodavatele brýlových čoček na českém a slovenském trhu s více než čtvrt stoletím zkušeností ve vývoji a inovacích. I letos proto představí na veletrhu Opta 2020 řadu novinek a zajímavých produktů pro optiky a jejich zákazníky.

Brýlové čočky a ekologie

Jedním z dlouhodobých cílů Omega Optix je snižovat ekologickou zátěž výroby. Jako první výrobní laboratoř brýlových čoček v Evropě zcela nahradila těžký kov novou technologií ART u všech výrobních zakázek. V roce 2019 byla dokončena instalace čističky městské vody, čímž se podařilo výrazně snížit spotřebu vody o 75 % oproti roku 2018.

Novinky v portfoliu: Exact DS Fusion a inovativní aplikace

„Neustále se snažíme rozšiřovat naše portfolio o sofistikované výrobky. Letošní novinkou bude individuální progresivní čočka Exact DS Fusion vytvořená na míru zákazníkovi prostřednictvím špičkové digitální podpory, kterou je i inovativní aplikace Omega Optix – ta v sobě spojuje řadu odborně-technických a obchodních nástrojů, které mají za cíl pomoci optikům v úspěchu prodejního procesu.“ uvádí obchodní ředitel Omega Optix, Martin Matlocha.

Aplikace Omega Optix umožňuje optikovi provádět individuální měření zákazníka pomocí vestavěné kamery a demonstrovat přidané hodnoty různých designů brýlových čoček, barev a povrchových úprav. Zákazník si jednoduše může navrhnout vlastní brýlovou čočku, která odpovídá jeho životnímu stylu, zrakovým potřebám a také porovnat různé styly obrub.

Premiéra antireflexu Spectra

Na letošní Optě Omega Optix plánuje uvést další novinku v kategorii antireflexních úprav pod názvem Spectra. Jedná se o vysoce prémiovou antireflexní úpravu s jedinečným prodejním argumentem, tj. minimální odrazivostí (0,2%) při zajištění maximální čirosti čočky a přenosu světla. Tato nová povrchová úprava nabízí další prémiové vlastnosti – antistatickou nanovrstvu, oleofobní a hydrofobní úpravu, vylepšenou minerální UV vrstvu.

Nová generace Transitions®

Již od začátku března Omega Optix přichází na trh s novou generací nejprodávanějších fotochromatických čoček Transitions® Signature® GEN 8™, které nahrazují čočky Transitions® Signature® VII. Nová generace čoček je výsledkem více než 5letého výzkumu a vývoje společnosti Transitions Optical.

Oproti předchozí generaci disponují inovované čočky Transitions Signature GEN 8 ještě dokonalejšími parametry:

  • Rychlejší reakcí odbarvení na svou původní čirost – až o 35 % rychleji.
  • Intenzivnějším tónováním do kategorie 3, až o 30 % rychleji.
  • Účinností s dlouhodobou životností.

Kolekce brýlových obrub

Omega Optix nabízí kolekce brýlových obrub značek CROCS, JISCO, HELLY HANSEN, ALBERTO MODIANI a také svou vlastní kolekci by Omega Optix, která se zaměřuje na nadčasovou klasiku, osvědčené tvary v různých velikostech a mnoha barevných provedeních. Kromě obrub pro dospělé kolekce by Omega Optix obsahuje velký výběr dětských modelů se 180´ flexem a juniorské kolekce z ultralehkých materiálů.

Novinkou pro letošní rok je italská kolekce slunečních a dioptrických brýlí značky POLAR.

Vybavení pro optiky

Omega Optix je výhradním dodavatelem přístrojů Tomey, Briot, Acep, Unicos pro optiky, optometristy a oftalmology, včetně nabídky profesionálního nářadí, náhradních dílů a spotřebního materiálu.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše