KABO

Übersetzung nicht verfügbar.

Josef Siebel – pohodlná evropská obuv s tradicí

Obuvnická firma Josef Seibel byla založena jako malá ševcovská dílna v německém Hauensteinu v roce 1886 panem Carlem-Augustem Seibelem, který zahájil výrobu obuvi a sandálů. Firma expandovala a postupně se stala jedním z nejvýznamnějších obuvnických výrobců v Německu a v celé Evropě. V současné době se obuv se značkou Josef Seibel úspěšně prodává ve více než 35 zemích celého světa, ročně je ze skladů obuvi Josef Seibel expedováno více než 12 000 000 párů obuvi. Přijďte se o kvalitě přesvědčit na veletrhy STYL a KABO.

„Jsme zástupci rodinné firmy Josef Seibel, tradičního německého výrobce pánské a dámské kožené obuvi. Naše boty jsou velmi pohodlné, široké, ideální na celodenní používání. Typický je komfort v kombinaci s kvalitními materiály a módností,“ představuje známou evropskou značku Vítězslav Ryšavý ze společnosti Geneze, která je výhradním distributorem obuvi Josef Siebel pro Českou a Slovenskou republiku.

Obuvnická firma Josef Seibel byla založena jako malá ševcovská dílna v německém Hauensteinu v roce 1886 panem Carlem-Augustem Seibelem, který zahájil výrobu obuvi a sandálů. Firma expandovala a postupně se stala jedním z nejvýznamnějších obuvnických výrobců v Německu a v celé Evropě. V současné době se obuv se značkou Josef Seibel úspěšně prodává ve více než 35 zemích celého světa, ročně je ze skladů obuvi Josef Seibel expedováno více než 12 000 000 párů obuvi.

Základními principy obuvnické filosofie značky Josef Seibel jsou – prvotřídní kvalita používaných materiálů, nejkvalitnější možná práce všech pracovníků, perfektní technologie a výtečný komfort. Na základě těchto hlavních principů je dnes značka Josef Seibel vnímána po celém světě jako "evropská komfortní obuv. Nenechte si je ujít na jarním veletrhu KABO!

www.josef-seibel.cz | www.josef-seibel.de

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše